www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sharkoon uvádí další headset X-Tatic, nyní pro konzole

Sharkoon uvádí další headset X-Tatic, nyní pro konzole
, , aktualita
Společnost Sharkoon si připravila nový headset X-Tatic Pro, který je nástupcem původního modelu X-Tatic Digital. Nedávno byl přitom představen headset X-Tatic S7 jako nástupce modelu SR. Nový X-Tatic Pro je určen především pro PlayStation...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sharkoon si připravila nový headset X-Tatic Pro, který je nástupcem původního modelu X-Tatic Digital. Nedávno byl přitom představen headset X-Tatic S7 jako nástupce modelu SR. Nový X-Tatic Pro je určen především pro PlayStation 3 a Xbox 360. Svému majitelni nabídne dekodér Dolby Digital, podporu Chatu a také funkci Microphone Voice Monitoring (MVM). S pomocí jednotky SCU (Sound Control Unit) a příslušné kabeláže může být připojen také k jiným zdrojům zvuku, tedy i k PC, DVD přehrávačům, atd.

Sharkoon X-Tatic Pro nabídne 5.1kanálový zvuk díky tomu, že každé sluchátko má v sobě 27mm středový reproduktor, 30mm přední, 30mm zadní a 40mm basový. Impedance je v tomto případě 32 ohmů a celková hmotnost headsetu 350 gramů. Do toho asi nebudeme počítat 410 cm dlouhý kabel a na něj připojený ovladač hlasitosti (master a jednotlivých kanálů), mikrofonu a funkce MVM. Ta zajistí, aby uživatel mohl poslouchat ve sluchátkách vlastní hlas, aby si uvědomil, zda je či není slyšet (nebo moc řve).

Mozkem je ale Sound Control Unit, což je v podstatě zvukovka s dekodérem Dolby Digital 5.1 a 2.0 i Dolby Pro Logic II a různými možnostmi pro připojení. Sluchátka se na ni připojují pomocí 9pinového konektoru DIN (ty jsou zde dokonce dva) a pak tu jsou klasické 3,5mm výstupy 5.1kanálového zvuku stejně jako optický S/PDIF výstup i vstup (ten je i koaxiální). Pro připojení ke konzoli či PC poslouží USB. To však asi nebude stačit pro napájení celého zařízení, takže se k němu dodává také adaptér s vyměnitelnými zástrčkami (EU, UK, US).

Doporučená cena Sharkoon X-Tatic Pro je 150 euro.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář