www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon uvádí nové flash disky s USB 3.0

Sharkoon uvádí nové flash disky s USB 3.0
, , aktualita
Německá společnost Sharkoon se rozhodla přivést na trh tři nové USB flash disky, které mají společné použité rozhraní USB 3.0. Jedná se o modely Flexi-Drive GO, Flexi-Drive Sprint Plus a Flexi-Drive Ultimate. Už dle jejich názvu lze určit,...
K oblíbeným
reklama
Německá společnost Sharkoon se rozhodla přivést na trh tři nové USB flash disky, které mají společné použité rozhraní USB 3.0. Jedná se o modely Flexi-Drive GO, Flexi-Drive Sprint Plus a Flexi-Drive Ultimate. Už dle jejich názvu lze určit, že jde o základní, lepší a nejlepší řadu.

Flexi-Drive GO nám nabídne kapacity 8, 16, 32 či 64 GB, rychlost čtení 80 MB/s, což je celkem slušné, ovšem zápis pokulhává na 10 MB/s a u 8GB verze to je dokonce pouze 5 MB/s. Disky mají velikost 55 x 18 x 8 mm, hmotnost 7 gramů a podporují systémy Windows XP/Vista/7/8, Mac OS 10.x a Linux (Kernel 2.4 a novější).

Flexi-Drive Sprint Plus se budou prodávat v kapacitách 16, 32 a 64 GB, přičemž rychlost čtení je u nich až 190 MB/s a zápis opět výrazně pomalejší - 40 MB/s, přičemž u nejmenší verze je opět pouze poloviční.

Flexi-Drive Ultimate bude k dispozici pouze jako jeden 256GB model, přičemž jeho výkony budou z trojice zdaleka nejlepší. Data totiž bude číst rychlostí až 250 MB/s a zapisovat 150 MB/s. Doporučená cena nových modelů začíná na 10 eurech a končí na 279 eurech za model Ultimate.

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů