www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon uvádí tři různé podložky pod myš

Sharkoon uvádí tři různé podložky pod myš
, , aktualita
Společnost Sharkoon se pochlubila svými posledními výtvory, a to konkrétně třemi podložkami pod myš. Jedná se o tvrdou 1337 Tough Gaming Mouse Pad, textilní Keto Mousepad využitelnou i pro notebooky a nakonec širokou FireGround. Sharkoon...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sharkoon se pochlubila svými posledními výtvory, a to konkrétně třemi podložkami pod myš. Jedná se o tvrdou 1337 Tough Gaming Mouse Pad, textilní Keto Mousepad využitelnou i pro notebooky a nakonec širokou FireGround.

Sharkoon 1337 Tough Gaming Mouse Pad se žlutou varovnou značkou má tedy tvrdý povrch, po němž mají myši s kvalitními teflony velmi dobře a lehce klouzat. Gumová základna pak zajistí, že se podložka nebude klouzat po stole. Rozměry podložky jsou 355 x 255 mm při tloušťce 3 mm a hmotnost 220 gramů.

Keto Mousepad má rozměry 280 x 195 x 1,2 mm a hmotnost jen 42 gramů, takže ji Sharkoon doporučuje ne jen jako podložku, ale také jako ochranu obrazovky notebooku při jeho přepravě. Podložka tak bude sloužit dvojímu účelu a ještě si nebudeme muset dělat starosti s tím, kam ji máme schovat. A také zde je samozřejmostí spodní přilnavý povrch.

A nakonec je tu "širokoúhlá" FireGround Mousepad, na níž se díky rozměrům 855 x 345 x 2,5 mm vejde také klávesnice. Té podložka nabídne protiskluzové body (na fotografii světlé tečky), díky nimž má klávesnice pevně sedět. Povrch je textilní a spodek opět gumový, aby podložka neklouzala. Nakonec Sharkoon udává hmotnost 433 g a slibuje, že díky jistému výrobnímu procesu DurableStitch se okraje podložky nebudou třepit.

Ceny jsou následující:
  • Sharkoon 1337 Tough Gaming Mouse Pad - 22 euro
  • Sharkoon FireGround - 22 euro
  • Sharkoon Keto Mouse Pad - 7 euro

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář