reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Sharp TM-150 - Megapixel s SD slotem

, , článek
Sharp TM-150 - Megapixel s SD slotem
První megapixel Sharpu a T-Mobile, nazvaný Sharp TM-150, přidává k tradičním highendovým vlastnostem i SD slot a některé další u Sharpu obvyklé náležitosti - perfektní vnitřní displej, véčkové provedení a k zahození není ani podpora triband GSM a GPRS Class 10.
Sharp TM-150 - Megapixel s SD slotem
Sharp TM150
Společnosti T-Mobile a Sharp se již jednou sešly nad mobilem Sharp TM100 vybaveným odsuvnou spodní částí, s modelem Sharp TM-150 se ale vrací k osvědčenému véčkovému provedení velikosti 49 x 94 x 24 mm a váhy 100 g. Sharp TM-150 používá 2 displeje, vnitřní typu CGS (Continuous Grain Silicon) zobrazuje 262 144 barev a zasvěcení se o něm shodují, že jde o jeden z nejlepších kusů na trhu, mimochodem, má rozlišení běžného Pocket PC, tedy 240 x 320 pixelů stlačeno do úhlopříčky 56 mm. Externí STN displej sloužící pro zobrazování ID volajícího a stavových informací zvládne 16bitové barvy.

Sharp je znám jako producent nabízející jedny z nejkvalitnějších foto-mobilů na trhu a ani Sharp TM-150 není výjimkou, 1 Mpix CCD jednotka je údajně přinejmenším stejně tak dobrá jako u modelu Sharp GX-30. Pro fotoaparát je k dispozici řada režimů a nastavení - najdeme u něj časovač, multishot, noční mód, makro, korekce jasu i digitální zoom, digitál samozřejmě umí zachytávat videa, a to v maximální délce 15 s.

Co se týče dalších vlastností, pak Sharp TM-150 obsahuje či podporuje: WAP 2.0, Javu, polyfonii, SMS/MMS, triband GSM (900/1800/1900 MHz), GPRS Class 10 a dokonce bylo pamatováno i na SD/MMC slot. Sharp sice nesdělil, zda jeho novinka přehrává MP3, ale předpokládáme, že ano. Vypadá to, že foto-mobil nebude mít Bluetooth.

Přístroj bude prodáván pouze T-Mobile za necelých 350 USD.

reklama
reklama
reklama