reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Shuttle odhalil tenké a pasivně chlazené PC

, , aktualita
Shuttle odhalil tenké a pasivně chlazené PC
Shuttle Barebone DS437T přijde na trh v podobě tenkého počítače typu barebone, který nabídne tichý až neslyšný provoz díky pasivnímu chlazení procesoru. Vybaven je přitom dvoujádrovým Celeronem.
Shuttle odhalil tenké a pasivně chlazené PC
Nový barebone Shuttle Barebone DS437T se může pochlubit pouze 40 mm tenkým tělem, které zajistí pasivní chlazení nainstalovaného procesoru. Ten je již jeho nedílnou součástí a jde o dvoujádrový Celeron 1037U pracující na 1,8 GHz.

K dispozici jsou zde dva sloty SO-DIMM pro až 16 GB paměti DDR3 a pak tu máme jeden port SATA 6 Gbps a pozici pro 2,5" pevný disk či SSD. A jak je vidět z fotografie, dovnitř se dostaneme velmi snadno po odšroubování jednoho šroubku, respektive dvou, pokud chceme otevřít oba panely.

Dále tu máme po čtyřech portech USB 3.0 a 2.0, přičemž ty jsou rovným dílem rozděleny mezi přední a zadní stranu počítače. Pak nechybí napájecí konektor, dva audio konektory, DVI-I a HDMI 1.3, RJ-45 gigabitového Ethernetu, zabudovaný modul Wireless-LAN a pak také port LPC připravený pro Trusted Platform Module (TPM).

K počítači se dodávají také hliníkové nasunovací nožky, aby mohlo stabilně stát a alternativou je rovněž dodávaný adaptér pro VESA držáky. Případně můžeme počítač někam zcela schovat a využít vypínač vyvedený na kabelu, který má být také součástí balení. Celkové rozměry PC jsou 200 x 40 x 165 mm.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama