Shuttle oznámil nový All-in-One Barebone pro Ivy Bridge

Shuttle oznámil nový All-in-One Barebone pro Ivy Bridge
, , aktualita
Shuttle Compuer Handels, čili evropská dceřiná společnost patřící Shuttle, si připravila nový počítač typu All-in-One Barebone X70S, do nějž můžeme vměstnat procesory Intel do socketu LGA 1155, přičemž jediným omezením je TDP s maximem 65...
K oblíbeným
reklama
Shuttle Compuer Handels, čili evropská dceřiná společnost patřící Shuttle, si připravila nový počítač typu All-in-One Barebone X70S, do nějž můžeme vměstnat procesory Intel do socketu LGA 1155, přičemž jediným omezením je TDP s maximem 65 W. I to nám ale dává možnost nainstalovat čtyřjádrové procesory. Chlazení přitom zajistí samotný Barebone pomocí heatpipe.

Dále tu je místo pro dva moduly DDR3 v provedení SO-DIMM s celkovou kapacitou až 16 GB a také jeden 2,5" disk či SSD, přičemž pro SSD modul lze využít také slot pro Mini-PCIe. Celkové rozměry X70S jsou 468 x 364 x 57 mm.

Místo se také našlo pro Wi-Fi modul, webkameru s mikrofonem a stereo reproduktory. Další monitor můžeme napojit pomocí výstupu HDMI a pak tu jsou dva USB 3.0, šest USB 2.0 a integrovaná čtečka karet SD. X70S se však bude hodit také do obchodů, knihoven, nebo všude tam, kde se mohou využít jeho dvě gigabitová ethernetová rozhraní, až tři COM a také LPT (v rámci příslušenství PCL70 za příplatek). Bez podstavce jej lze také namontovat pomocí VESA držáku.

Doporučená cena je 452 euro bez daně a dostupnost je okamžitá.

Zdroj: TZ Shuttle
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů