reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

SHWallpaper - 1. kolo Hardware: v galerii je už 25 wallpaperů

, , aktualita
SHWallpaper - 1. kolo Hardware: v galerii je už 25 wallpaperů
Před dvěma týdny jsme Vás o této naší aktivitě informovali formou článku "Výzva pro talentované - wallpapery s HW tématikou". V úterý 18.7. došlo v našem diskuzním fóru ke spuštění galerie a od té doby do ní bylo zařazeno již 25 různorodých...
SHWallpaper - 1. kolo Hardware: v galerii je už 25 wallpaperů
Před dvěma týdny jsme Vás o této naší aktivitě informovali formou článku "Výzva pro talentované - wallpapery s HW tématikou".V úterý 18.7. došlo v našem diskuzním fóru ke spuštění galerie a od té doby do ní bylo zařazeno již 25 různorodých návrhů wallpaperu s HW tématikou od našich čtenářů, přičemž některé z nich jsou opravdu originální a zajímavé.
Uploadovat další návrhy je možné až do 18.8.2006, a proto bych Vás tímto rád vyzval k tomu, abyste již zařazené návrhy ohodnotili, případně okomentovali (jak to provést se dozvíte v tomto návodu). Stupnice je jasná - je možné návrh ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami a to stejným způsobem, jako kterékoli jiné téma v rámci diskuzního fóra SHW.Na základě těchto hodnocení ze strany čtenářů proběhne posléze výběr tří nejlepších návrhů, které se dají na magazín volně ke stažení (wallpapery můžou obsahovat decentní podpis autora) + autoři těch 3 nejlepších wallpaperů od nás dostanou jako malou pozornost tričko s logem SHW. Kritéria pro zařazení do galerie naleznete v již zmiňovaném dřívějším článku.
reklama
reklama
reklama