reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHWallpaper - 2. kolo sci-fi: brzké vyhodnocení?

12.1.2007, Karel Polívka, aktualita
SHWallpaper - 2. kolo sci-fi: brzké vyhodnocení?
Koncem října jsme Vás formou aktuality "Další výzva pro talentované (tématika sci-fi) informovali o druhém kole této tvůrčí soutěže, která spočívala v tvorbě wallpaperů s tématikou sci-fi a jejich následné zařazení do naší galerie, kde je...
Koncem října jsme Vás formou aktuality "Další výzva pro talentované (tématika sci-fi) informovali o druhém kole této tvůrčí soutěže, která spočívala v tvorbě wallpaperů s tématikou sci-fi a jejich následné zařazení do naší galerie, kde je bylo posléze možné hodnotit a komentovat (pro více informací nahlédněte do zmiňované aktuality).20.12.2006 byla na fóru vytvořena anketa s otázkou: "Který z níže uvedených návrhů wallpaperu s tématikou sci-fi se Vám líbí nejvíce?". Vzhledem k tomu, že dosavadní výsledky hlasování jsou v několika případech poměrně vyrovnané, je stále hlasování otevřené a vítěz není znám. Hlasovat v anketě bude možné až do konce neděle 14.1.2007. O půlnoci se podle počtu hlasů vyhlásí pořadí, ať budou rozdíly jakékoli (v případě shody u první pozice rozhodneme o vítězi vlastním hlasováním v redakci).


Dosavadní stav hlasování

Pokud jste doposud v této anketě nehlasovali, tak se Vám zobrazí na hlavní stránce fóra v horní části, případně ji naleznete zde. Každá z 10 možných odpovědí obsahuje i odkaz na daný návrh. Tvůrcům wallpaperů přejeme hodně štěstí (autoři prvních 3 wallpaperů obdrží odpovídající ocenění v rámci našeho fóra a tričko s logem SHW).
reklama
reklama