reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHWallpaper - 2. kolo sci-fi: hodnocení

13.12.2006, Karel Polívka, aktualita
SHWallpaper - 2. kolo sci-fi: hodnocení
Tímto bychom Vás rádi upozornili, že v naší galerii wallpaperů s tématikou sci-fi se nachází 22 zajímavých návrhů, u kterých je třeba, abyste je (tedy čtenáři SHW) ohodnotili podle toho, jak se Vám jednotlivé návrhy líbí. Posléze se provede...
Tímto bychom Vás rádi upozornili, že v naší galerii wallpaperů s tématikou sci-fi se nachází 22 zajímavých návrhů, u kterých je třeba, abyste je (tedy čtenáři SHW) ohodnotili podle toho, jak se Vám jednotlivé návrhy líbí. Posléze se provede selekce 10 nejlépe ohodnocených a vytvoří anketa s dotazem na nejlepší z nich.


Na hlavní stránce fóra se v dolní části nachází 6 nejnovějších wallpaperů v galerii

Anketa měla být původně vytvořena už nyní, nicméně vzhledem k tomu, že hodnocení jednotlivých wallpaperů provedlo v této galerii doposud pouze pár čtenářů (na rozdíl od předcházející galerie, kde byly jednotlivé wallpapery hodnoceny mnohem více), necháme volný prostor pro tuto činnost až do konce tohoto týdne - proto pokud jste wallpapery s tématikou sci-fi doposud neohodnotili (ať už kladně nebo záporně), učiňte tak prosím do konce tohoto týdne - cílem je, aby svůj názor vyjádřilo pokud možno co nejvíce lidí, jelikož se jedná o tvůrčí soutěž - zapojte se tedy do našeho snažení o zjištění toho nejlepšího výtvoru a vyjádřete svůj názor.Jak ohodnocení provést - stačí v galerii kliknout na název wallpaperu a posléze zvolit "Ohodnotit téma" (viz předcházející obrázek). Stupnice je jasná - návrh je možné ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami a to stejným způsobem, jako kterékoli jiné téma v rámci diskuzního fóra SHW.


Wallpapery umístěné v galerii - tématika sci-fi

Na základě těchto hodnocení ze strany čtenářů se vytvoří na dobu jednoho týdne anketa, jejíž odpovědi budou zastupovat 10 nejlépe ohodnocených wallpaperů a která posléze definitivně rozhodne o třech nejlepších wallpaperech, které se dají na magazín volně ke stažení (wallpapery můžou obsahovat decentní podpis autora) + autoři těchto 3 nejlepších wallpaperů od nás dostanou tričko s logem SHW a odpovídající ocenění v rámci našeho diskuzního fóra.
reklama