www.svethardware.cz
>
>
>
>

SHWallpaper - 3. kolo Windows vs. Linux: vyhodnocení

SHWallpaper - 3. kolo Windows vs. Linux: vyhodnocení
, , aktualita
V červnu jsme vás informovali o třetím kole naší tvůrčí soutěže, které spočívalo v tvorbě wallpaperů s tématikou Windows vs. Linux. Od 13.8. do 26.8. (včetně) byla na našem diskuzním fóru z hlavní stránky dostupná anketa, který z 10 nejlépe...
K oblíbeným
reklama
V červnu jsme vás informovali o třetím kole naší tvůrčí soutěže, které spočívalo v tvorbě wallpaperů s tématikou Windows vs. Linux. Od 13.8. do 26.8. (včetně) byla na našem diskuzním fóru z hlavní stránky dostupná anketa, který z 10 nejlépe hodnocených wallpaperů daného kola se Vám líbí nejvíce.


Výsledný stav hlasování

1. místo: polygon_czRozlišení originálu: 1600x1200

2. místo: WooDooRozlišení originálu: 1600x1200

3. místo: AssonRozlišení originálu: 1920x1200

Tyto 3 nejlepší wallpapery byly umístěny na samostatnou stránku dostupnou z homepage magazínu Svět hardware skrze odkaz "Wallpapery" umístěný v boxíku "Special" v levém sloupci.

Autor wallpaperu, který se umístil na prvním místě, od nás obdrží set bezdrátové klávesnice a myši Microsoft Wireless Entertainment Desktop 7000. Dále tvůrci wallpaperů, jež se umístily na prvních 3 místech, obdrží v rámci diskuzního fóra Světa hardware ocenění z kategorie "Wallpapery" a obdrží tričko s logem Světa hardware (v jim odpovídající velikosti). Z tohoto důvodu tedy budou zkontaktováni, aby uvedli adresu, na kterou jim ceny pošleme.

Výhercům gratulujeme!
reklama
Nejnovější články
V procesorech AMD EPYC se našly dvě bezpečnostní chyby v SEV V procesorech AMD EPYC se našly dvě bezpečnostní chyby v SEV
Máme tu další objevené bezpečnostní chyby v moderních procesorech. Nyní se našly v serverových čipech AMD EPYC a postihují všechny tři generace procesorů. Týkají se chyb ve funkci SEV/SEV-ES.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mimozemské izotopy byly nalezeny na dně oceánu Mimozemské izotopy byly nalezeny na dně oceánu
Sama naše Země skrývá poklady pro astronomy, kteří mohou díky nim zkoumat, čím prošla v relativní nedávné minulosti a co se odehrálo v její blízkosti. Mluvíme zde samozřejmě o vesmírných měřítcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tchaj-wanské výrobce čipů začíná ohrožovat Covid, TSMC reaguje Tchaj-wanské výrobce čipů začíná ohrožovat Covid, TSMC reaguje
Pandemie Covidu-19 tvrdě zasáhla řadu zemí, ovšem Tchaj-wan, ačkoliv je přímo "u zdroje", díky svým opatřením v předchozím roce potvrdil jen cca 1000 případů nákazy. To se ale nyní změnilo a tamní firmy už reagují.
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
AMD zřejmě chystá menší refresh procesorů Ryzen Vermeer AMD zřejmě chystá menší refresh procesorů Ryzen Vermeer
Společnost AMD si dle informací od Patricka Schura chystá stepping B2 alespoň dvou procesorů Ryzen generace Vermeer, přičemž to znamená i mírné zvýšení taktů. Teprve ale uvidíme, co z toho vyleze.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pohár trpělivosti přetekl, kryptoměna StopElon chce zničit Muska a vzít mu Teslu Pohár trpělivosti přetekl, kryptoměna StopElon chce zničit Muska a vzít mu Teslu
Elon Musk je poslední dobou často obviňován z manipulací s kryptoměnami pomocí jeho twitterového účtu. Lidem už dochází trpělivost, jak některé jeho tweety dokáží poslat hodnotu kryptoměny výrazně níž a "luxuje" jim účty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala53 komentářů