www.svethardware.cz
>
>
>
>

SHWallpaper - 4. kolo Evoluce lidstva: vyhodnocení

SHWallpaper - 4. kolo Evoluce lidstva: vyhodnocení
, , aktualita
Od začátku září do konce října bylo možné se zúčastnit už 4. kola naší výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s poměrně volnou tématikou Evoluce lidstva. V polovině listopadu byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní...
K oblíbeným
reklama
Od začátku září do konce října bylo možné se zúčastnit už 4. kola naší výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s poměrně volnou tématikou Evoluce lidstva. V polovině listopadu byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní stránky dostupná anketa s otázkou: "Který z níže uvedených návrhů wallpaperu s tématikou sci-fi se Vám líbí nejvíce?" Hlasovat bylo možné až do konce včerejšího dne (28.11.2007).


Výsledný stav hlasování

Na prvním místě se umístil návrh od uživatele Xerrog (EV01), na druhém místě se umístil návrh od uživatele P@pi (EV01) a na třetím místě se umístil návrh od uživatele ICEBOSS (EV01).

1. místo: autor Xerrog
2. místo: autor P@pi
3. místo: autor ICEBOSS
Tyto 3 nejlepší wallpapery byly umístěny na speciální stránku. Dále jejich tvůrci obdrží odpovídající počet kreditů (1. místo: 3000 kreditů, 2. a 3. místo: 1500 kreditů) v rámci našeho odměňovacího systému a také odpovídající ocenění z kategorie "Wallpapery".

Už nyní je možné se zúčastnit dalšího kola této tvůrčí soutěže o nejlepší wallpaper s tématikou ATI vs. NVIDIA (příjem je otevřený do konce tohoto roku).
reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek