www.svethardware.cz
>
>
>
>

SHWallpaper - 6. kolo Žena a počítač: vyhodnocení

SHWallpaper - 6. kolo Žena a počítač: vyhodnocení
, , aktualita
Od poloviny ledna do konce února bylo možné se zúčastnit 6. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou Žena a počítač. Od 8.3. do 14.3. byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní stránky dostupná anketa...
K oblíbeným
reklama
Od poloviny ledna do konce února bylo možné se zúčastnit 6. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou Žena a počítač. Od 8.3. do 14.3. byla na našem diskuzním fóru vytvořena z hlavní stránky dostupná anketa s otázkou, který z wallpaperů s tématikou Žena a počítač se Vám líbí nejvíce. Hlasovat bylo možné až do konce pátečního dne (14.3.2008).


Výsledný stav hlasování

Na prvním místě se umístil wallpaper od uživatele boboco (Zena01), na druhém místě od uživatele P@pi (Zena01) a na třetím místě od uživatele WooDoo (Zena01).

1. místo: autor boboco

2. místo: autor P@pi

3. místo: autor WooDoo
Tyto 3 nejlepší wallpapery byly umístěny na speciální stránku. Dále jejich tvůrci obdrží odpovídající počet kreditů (1. místo: 3000 kreditů, 2. a 3. místo: 1500 kreditů) v rámci našeho odměňovacího systému a také odpovídající ocenění z kategorie "Wallpapery".

Výhercům gratulujeme!

Už nyní je možné se zúčastnit dalšího (už 7. v pořádí) kola této tvůrčí soutěže o nejlepší wallpaper, tentokrát s tématikou Počítačový virus (příjem wallpaperů je otevřený do konce března 2008).
reklama
Nejnovější články
Twitter Blue: kolik bude stát nové předplatné a co nabídne? Twitter Blue: kolik bude stát nové předplatné a co nabídne?
Twitter podle spekulací připravuje placenou službu, která uživatelům nabídne několik výhod. Kromě názvu nyní známe i některé funkce a cenu měsíčního předplatného. K dispozici samozřejmě zůstane možnost přístupu zdarma.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Funkci Najít iPhone lze zneužít k odesílání dat bez připojení k internetu Funkci Najít iPhone lze zneužít k odesílání dat bez připojení k internetu
Výzkumníci přišli se způsobem, jak přes síť Najít (Find My) od Applu nahrát malý objem dat do iCloudu. K tomu by šlo zneužít iPhony v okolí a jejich internetové připojení. Reálné možnosti využití jsou ovšem poměrně malé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Adata uvedla paměťové moduly XPG Spectrix D45G a Gammix D45 Adata uvedla paměťové moduly XPG Spectrix D45G a Gammix D45
V nabídce herní divize XPG společnosti Adata se objevily nové paměťové moduly DDR4 Spectrix D45G a Gammix D45. Ty první se mohou chlubit podsvícením RGB a frekvencemi až do hodnoty DDR4-4400.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Problémy květnové aktualizace Windows 10: chyba při instalaci i vadný zvuk Problémy květnové aktualizace Windows 10: chyba při instalaci i vadný zvuk
Uživatelé, kteří si dříve odinstalovali Edge, mají teď problém s instalací posledního kumulativního updatu Windows 10. V některých případech se po aktualizaci objevují potíže se zvukem. Celkově se zdá být počet problémů nižší než v minulých měsících.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Kuriózní selhání AI v autonomním voze Waymo: auto rozhodily kužely Kuriózní selhání AI v autonomním voze Waymo: auto rozhodily kužely
Umělá inteligence dokáže působivé věci a i v řízení aut dělá nemalé pokroky. Waymo má v tomto velké zkušenosti, ale jak se ukazuje, stále to není dokonalé. Pár kuželů rozhodilo vůz natolik, že zablokoval cestu hned několikrát
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře