reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

SHWallpaper - 8. kolo Atari: počátek hodnocení

, , aktualita
SHWallpaper - 8. kolo Atari: počátek hodnocení
Počínaje dnešní dnem je už možné začít hodnotit wallpapery s tématikou Atari z naší poslední Výzvy pro talentované. Pro hodnocení (i zobrazení v plné velikosti) je samozřejmě nutné být na Světu hardware přihlášený (boxík v horní části pravého...
SHWallpaper - 8. kolo Atari: počátek hodnocení
Počínaje dnešní dnem je už možné začít hodnotit wallpapery s tématikou Atari z naší poslední Výzvy pro talentované. Pro hodnocení (i zobrazení v plné velikosti) je samozřejmě nutné být na Světu hardware přihlášený (boxík v horní části pravého sloupce).


Na hlavní stránce fóra se v dolní části nachází 5 náhodných wallpaperů z galerie Atari.

Hodnocení bude možné až do 7.5.2008 (včetně). Cílem je, aby svůj názor vyjádřilo pokud možno co nejvíce lidí, jelikož se jedná o tvůrčí soutěž - zapojte se tedy do našeho snažení o zjištění toho nejlepšího wallpaperu a vyjádřete svůj názor.

Jak ohodnocení provést se dozvíte v tomto návodu (stručně - stačí v galerii kliknout na název wallpaperu, zvolit v pravém horním rohu "Ohodnotit téma" a posléze odpovídající počet hvězdiček).


Wallpapery umístěné v galerii - tématika Atari

Na základě těchto hodnocení ze strany čtenářů se příští čtvrtek (8.5.2008) vytvoří na dobu jednoho týdne anketa, jejíž odpovědi budou zastupovat 10 do té doby nejlépe ohodnocených wallpaperů (bude dostupná i na hlavní stránce fóra).

Na přelomu dní 14.5. a 15.5. její výsledky definitivně rozhodnou o třech nejlepších wallpaperech, které se umístí na magazín SHW všem našim čtenářům volně ke stažení (wallpapery mohou obsahovat decentní podpis autora, který se tak může v případě úspěchu blýsknout a dostat do povědomí) + jejich autoři obdrží odpovídající počet kreditů v rámci našeho odměňovacího systému (3000 kreditů za 1. místo, 1500 kreditů za 2. a 3. místo) a také odpovídající ocenění v rámci našeho diskuzního fóra.
reklama
reklama
reklama