SilverStone má nové 120mm ventilátory

SilverStone má nové 120mm ventilátory
, , aktualita
Společnost SilverStone si připravila nové ventilátory, které mají nahradit modely FN121 a FM121. Jde o staré ventilátory, však FM121 byl už v našem velkém testu ventilátorů z roku 2006. Novinkami tedy jsou FN121-P a podsvícení FN121-P-xL,...
K oblíbeným
reklama
Společnost SilverStone si připravila nové ventilátory, které mají nahradit modely FN121 a FM121. Jde o staré ventilátory, však FM121 byl už v našem velkém testu ventilátorů z roku 2006.

Novinkami tedy jsou FN121-P a podsvícení FN121-P-xL, kde písmeno x nahradíme dle verze písmeny B, R, G nebo W. To znamená použití modrých, červených, zelených či bílých diod. Ventilátory mají jinak stejné provedení a stejné ostatní vlastnosti, takže pro všechny platí otáčky 1200 RPM, kluzná ložiska, průtok vzduchu 58,5 CFM a hlučnost 25,15 dBA.

Pokud máte zájem, musíte si počkat do 26. září, kdy se tyto ventilátory dostanou na trh. Cena za základní verzi byla stanovena na 5,46 USD a podsvícená přijde na 9,23 USD, a to bez daně.

Zdroj: TZ SilverStone
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře