reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

SilverStone připravil menší obdobu Fortress FT03

, , aktualita
SilverStone připravil menší obdobu Fortress FT03
Společnost SilverStone v minulém roce přišla s odolně vypadající počítačovou skříní Fortress FT03, která se nyní dočkala zmenšené verze Fortress FT03-MINI. Ta bude dostupná v černém i stříbrném provedení, respektive již je dostupná za cenu...
SilverStone připravil menší obdobu Fortress FT03
Společnost SilverStone v minulém roce přišla s odolně vypadající počítačovou skříní Fortress FT03, která se nyní dočkala zmenšené verze Fortress FT03-MINI. Ta bude dostupná v černém i stříbrném provedení, respektive již je dostupná za cenu 150 USD, ovšem bez daně.

Vnější plášť je vyroben z 2,5mm hliníkového plechu s otryskaným povrchem, který v sobě nemá na čtyř stranách žádné ventilační otvory. Ty jsou pouze nahoře a dole, takže SilverStone se částečně spoléhá na přirozenou konvekci vzduchu. Skříň je určena pro základní desky Mini-ITX/Mini-DTX, které budou otočeny o 90° tak, aby případná zapojená karta byla umístěna vertikálně. A vzhledem k tomu, že dnešní Mini-ITX desky podporují i výkonná čtyřjádra a dovnitř skříně se vejde až 25cm grafická karta plus jeden 3,5" a dva 2,5" disky/SSD, můžeme si pomocí Fortress FT03-MINI vytvořit malý a slušně výkonný počítač vhodný i pro hry. Omezením ale může být zdroj formátu SFX.

Pro chladič procesoru je tu prostor 78mm nad základní desku a o chlazení skříně se jistě dostatečně postará 140mm ventilátor Air Penetrator.

Zdroj: TZ SilverStone
reklama
reklama
reklama