reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

SilverStone uvádí nový MidiTower Temjin TJ04-E

, , aktualita
SilverStone uvádí nový MidiTower Temjin TJ04-E
Už v roce 2004 představila společnost SilverStone počítačovou skříň Temjin TJ04, která se stala jedním z jejich úspěšných produktů a od té doby prý prodělala jen drobná vylepšení a úpravy. Nyní ale přišel čas na novou verzi s označením TJ04-E...
SilverStone uvádí nový MidiTower Temjin TJ04-E
Už v roce 2004 představila společnost SilverStone počítačovou skříň Temjin TJ04, která se stala jedním z jejich úspěšných produktů a od té doby prý prodělala jen drobná vylepšení a úpravy. Nyní ale přišel čas na novou verzi s označením TJ04-E (E jako Evolution), jejíž vnější design byl pozměněn jen minimálně, ale zato se inženýři vyřádili na interiéru.
To znamená, že pozice zdroje už není nahoře, ale dole, jak je dnes tak moderní, dovnitř budeme moci vměstnat až čtyři 5,25" mechaniky, devět 3,5" disků nebo šest 2,5" SSD. Krom toho se dovnitř také vejdou 43 cm dlouhé karty, a to prý bez nutnosti odstranění pozic pro pevné disky. Ty mají být mimochodem velmi dobře chlazeny. Chladič procesoru může mít na výšku až 168 mm.

SilverStone Temjin TJ04-E dále obsahuje omyvatelné prachové filtry, přední panel z hliníku o tloušťce 7 mm, systém pro správu kabeláže, otvor v trayi pod socketem základní desky, jeho rozměry jsou 214 x 489 x 489 mm (Š x V x H) a hmotnost 9,6 kg.

Cena byla stanovena na 113 euro s dostupností od 24.1.2012. Více na stránkách firmy SilverStone - viz zdroj.

Zdroj: TZ SilverStone
reklama
reklama
reklama