Registrace: 11.6.2002
Komentářů: 57, score 2.2 | TV Freak: 6/0.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 99 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 15.11.2018 s hodnocením +7:
Spíše mají strach, že by lidé mohli mít velká očekávání a pak by byli zklamaní jako s Vegou, kde ji hypovali rok a jak to pak dopadlo při uvedení.

Pro zisk ­"to­" dělají všechny komerční firmy nebo si myslíte, že na valné hromadě přednesou ­"mohli by jsme vydělat tolik a tolik, ale uděláme něco pro lidi a vyděláme pouze polovinu­" a akcionáři jim nadšeně aplaudují?
Komentář z 3.1.2018 s hodnocením +5:
V zásadě souhlasím, ta zásahovka je cvičená proti ozbrojeným lidem­/gangům a musí reagovat rychle a přesně, ale to že někdo vyjde ze dveří přece vůbec odpovídá tomu scénáři. Proč by vycházel někdo, kdo tvrdí, že je ozbrojený a má rukojmí? Není pravděpodobnější, že pošle právě to rukojmí?

"U takových případů je základem všechny ​­(podezřelé, rukojmý,...​­) zpacifikovat a zajistit tak aby nemohli nikoho ohrozit.­"
Spacifikovat přece nemusí znamenat zabít.

IMHO největší chyba byla ve vyhodnocení situace a přípravě.
Komentář z 3.1.2018 s hodnocením +3:
Co kdyby to byl ten rukojmý se svázanýma rukama?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.3.2019 s hodnocením -2:
Nevím jestli se chápeme, ale já předpokládám, že pasta má stejný tepelný odpor a vyššího rozdílu bylo dosaženo vyšším tepelným tokem. Tzn. příčina je především ve vyšším výkonu a vyšší teplotní spád ­(na pastě i na chladiči­) je toho následkem. V případě jiného chladiče např. vodníka by se měla projevit stejným rozdílem­(na pastě­) i při nízkých teplotách, ne?

Ale z formulace ­"...od nové pasty lze očekávat o jeden až dva stupně nižší teploty, což udává i sám výrobce a jiné testy, přičemž více to bude opravdu až při vyšších teplotách a TDP.­" by se dalo odvodit že samotná teplota má vliv na výsledný rozdíl mezi pastami. Nemyslím ­(byť to nemohu vyloučit­), že by tento relativně malý rozdíl měl vliv na samotné vlastnosti pasty.
Komentář z 14.8.2019 s hodnocením +1:
Nechápu souvislost s VRM. Při undevoltingu by měla být teplota VRM nižší a snad nebude příčinou nestability nižší teplota VRM, ne?
Komentář z 29.7.2019 s hodnocením +1:
Okatý je to, že dříve dával na jednojádrový výkon menší důraz a nyní­(když jeho význam klesá­) ho oceňuje více.