www.svethardware.cz
>
>
>
>

Skříň Sonata IV od Antecu

Skříň Sonata IV od Antecu
, , aktualita
Známý výrobce počítačových skříní, společnost Antec, představuje svou novinku. Ta ponese označení Sonata IV a jedná se o tzv. „low-noise“ case. Svou velikostí zapadá mezi mid-tower modely. Skříň bude mít rozměry 478 x 208 x 440 mm a hmotnost...
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce počítačových skříní, společnost Antec, představuje svou novinku. Ta ponese označení Sonata IV a jedná se o tzv. „low-noise“ case. Svou velikostí zapadá mezi mid-tower modely.Skříň bude mít rozměry 478 x 208 x 440 mm a hmotnost činí 9,3 kg. Na přední straně nalezneme I/O panel s dvojicí USB 2.0 portů, jedním USB 3.0 a audio konektory. Dále budou k dispozici tři 5,25“ pozice pro mechaniky. Uvnitř skříně bude jedna 2,5“ a tři 3,5“ pozice pro disky. O chlazení se postará 120 mm ventilátor umístěný na zadní straně.Antec Sonata IV se bude dodávat s 620 W zdrojem a můžete do ní osadit základní desky o velikosti mini-ITX, micro ATX a ATX. Cena je stanovena na 200 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková