www.svethardware.cz
>
>
>

Služby Googlu dnes postihl rozsáhlý výpadek

Služby Googlu dnes postihl rozsáhlý výpadek
, , aktualita
Produkty společnosti Google jsou pro mnoho lidí takřka životně důležité a dnes jsme se mohli setkat s rozsáhlým výpadkem služeb tohoto giganta. Přerušení služeb postihlo zejména Evropu a severovýchod Ameriky.
K oblíbeným
reklama
Ani obrovské množství serverů nemusí zaručit, že budou nabízené služby vždy dostupné. Dnes se o tom přesvědčila společnost Google, kterou postihl zhruba třičtvrtěhodinový výpadek jejích služeb. Ty začaly vynechávat okolo 12:50 našeho času a chvíli po 13:30 se začalo vše vracet do správných kolejí. Postižena byla většina služeb Googlu a lidé hlásili, že jim nefunguje vyhledávání, Gmail, Dokumenty a další kancelářské nástroje, Kalendář a mnoho jiných služeb.
 
Google logo
 
V dnešní době online výuky i práce zamrzel výpadek Google Meet, problém se týkal i serverů YouTube nebo Google Mapy a cloudového úložiště Disk (Drive). Špatně fungovaly i termostaty Google Nest a chytré reproduktory Google Home. Příčinou výpadku byl pád autentizačního systému kvůli problémům s kvótami interního úložiště tohoto systému. Lidé se tak v mnoha případech nemohli přihlašovat, případně služby nefungovaly stabilně, pokud vůbec. Většina postižených byla v Evropě, ale problémy se týkaly také východního pobřeží v USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře