Smartphone HTC Zeta vyobrazen

Smartphone HTC Zeta vyobrazen
, , aktualita
Na internet unikly fotografie a specifikace údajného připravovaného smartphonu označeného jako HTC Zeta. Díky tomu je nyní známé, že by měl používat nový 2,5GHz čtyřjádrový procesor Snapdragon APQ8064 a velký 4,5palcový displej s rozlišením...
K oblíbeným
reklama
Na internet unikly fotografie a specifikace údajného připravovaného smartphonu označeného jako HTC Zeta. Díky tomu je nyní známé, že by měl používat nový 2,5GHz čtyřjádrový procesor Snapdragon APQ8064 a velký 4,5palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
Jeho rozměry jsou 109,8 x 60,9 x 9,8 mm a hmotnost je 146 gramů. Disponuje taktéž 1 GB RAM, 32 GB interní paměti a zvukovou technologií Beats Audio. Je ze i 8Mpx zadní fotoaparát, 1,3Mpx přední fotoaparát, čip Bluetooth 4.0 a baterie s kapacitou 1 830 mAh.

Poháněn by měl být operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich spolu s nástavbou uživatelského rozhraní Sense, nejspíše taktéž ve verzi 4.0. Je nicméně pravděpodobné, že se jedná spíše o koncept než o reálné existující zařízení. To ale možná uvidíme v budoucnu.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek