reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sony představuje novou sérii notebooků VAIO TX3

3.8.2006, Marek Štelčík, aktualita
Sony představuje novou sérii notebooků VAIO TX3
Společnost Sony právě včera představila svoji novou řadu notebooků, která ponese název Sony VAIO TX3. Tyto notebooky budou dle společnosti patřit k technicky nejvyspělejším a nejatraktivnějším notebookům, jaké kdy Sony vytvořila. Určeny...
Společnost Sony právě včera představila svoji novou řadu notebooků, která ponese název Sony VAIO TX3. Tyto notebooky budou dle společnosti patřit k technicky nejvyspělejším a nejatraktivnějším notebookům, jaké kdy Sony vytvořila. Určeny pak mají být především pro podnikatele, takže se dá předpokládat vyšší cena. Nové stroje z této série budou založeny na procesorech Core Duo s nízkým napájecím napětím (ULV) od společnosti Intel.Notebooky ze série VAIO TX3 nabídnou uživatelům 11,1“ širokoúhlý displej s poměrem stran 16:9 a místo běžně používaného WXGA rozlišení 1 280 x 800 pixelů používají vlastní formát 1366 x 768. Tloušťka displeje je pak 4,5mm. Série dále nabídne tenkou optickou mechaniku DVD±RW s podporou dvouvrstvého zápisu, Wi-Fi adaptér a snímač otisků prstů pro zvýšení bezpečnosti vašich dat. Samotný notebook pak proti poškození chrání kryt z uhlíkových vláken.


Společnost ve zprávě notebooky prezentuje jako výborné společníky na cesty a to díky kompaktním rozměrům (o kterých se však konkrétně nehovoří) a hmotnosti zhruba 1,25kg. Předinstalovány budou některé produkty společnosti Adobe. Na baterie by měl notebook v závislosti na použití vydržet v provozu až sedm hodin. O konkrétních noteboocích z nové série se však ve zprávě nehovoří, takže není známa ani přibližná cena.

Zdroj: Sony
reklama