www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sony si připravilo nové bezdrátové stanice s reproduktory

Sony si připravilo nové bezdrátové stanice s reproduktory
, , aktualita
Společnost Sony se snaží majitele zařízení iPod, iPhone či iPad zaujmout další řadou reproduktorových dokovacích stanic, tentokrát s řadou Sony X, která zvládá také streamování hudby přes domácí WiFi (funkce AirPlay). Nejlepším modelem z...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony se snaží majitele zařízení iPod, iPhone či iPad zaujmout další řadou reproduktorových dokovacích stanic, tentokrát s řadou Sony X, která zvládá také streamování hudby přes domácí WiFi (funkce AirPlay). Nejlepším modelem z této řady je RDP-XA900iP s celkovým výkonem 200 W a zaobleným tělem doplněným o detaily z kartáčovaného hliníku. Dočkáme se také technologie DMC, jež má zajistit čistý zvuk a také digitálních zesilovačů S-Master nebo zpracování zvuku Clear Phase. Repro je tedy jednoduše nabito různými technologiemi Sony.
Sony RDP-XA900iP


Vedle toho je tu menší model RDP-XA700iP, jenž na rozdíl od předchozího neobsahuje Bluetooth (AirPlay mu ale zůstal) a pak tu budou 40W systémy RDP-XF300iP a RDP-X280iP, které ale budou k dispozici pouze ve Velké Británii. Modely s označením 900 a 700 budou na trhu k dostání od března tohoto roku, ostatní přijdou v květnu.


Ikona Odkaz na databázi
RDP-XA900iP
RDP-XA700iP
RDP-XF300iP
RDP-X280iP
RDP-X200iP
Typ reproduktoru
3kanálový reproduktor (1 jednotka)
3kanálový reproduktor (1 jednotka)
Dvoucestný reproduktor
Dvoucestný reproduktor
Dvoucestný reproduktor
Zvukový výkon
2x 25 W (výškové) + 2x 25 W (basové) + 100 W (subwoofer)
2x 15 W

+ 30 W (subwoofer)

2x 20 W
2x 20 W
2x 20 W
Zvukový ekvalizér
Ano (aplikace
D-Sappli)
Ano (aplikace
D-Sappli)
Ano (přednastavený ekvalizér)
Ano (přednastavený ekvalizér)
Ne* ale s funkcí

zapnutí/vypnutí Mega Bass

Bluetooth
Ano / A2DP /

AVRCP

-
Ano / A2DP / AVRCP
Ano / A2DP / AVRCP
Ano / A2DP / AVRCP
Airplay
Ano
Ano
-
-
-
Dálkový ovladač součástí dodávky
Ano
Ano
Ano
Ano
Ano
Přibližné rozměry

Š x V x H mm

600 x 200 x 201
401 x 176 x 160
356 x 168 x 122
356 x 168 x 122
356 x 168 x 156
Přibližná hmotnost (kg)
7 kg
3,4 kg
2,6 kg
2,6 kg
2,2 kg
Přehrávání s baterií
-
-
Ano / 6 hodin
Ano / 6 hodin
-
FM tuner
-
-
Ano /20 pozic pro uložení stanic
-
-


Zdroj: TZ Sony
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů