reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sony uvádí notebook VAIO E 14P

13.4.2012, Štepán Veselý, aktualita
Sony uvádí notebook VAIO E 14P
Japonská společnost Sony vydala nový notebook VAIO E 14P. Nejedná se sice o ultrabook, nicméně i tak je poměrně malý a výkonný. Jedná se o 14palcový model s optickou mechanikou DVD a hmotností 2,29 kg. Použit je procesor Intel Core i3 2350M...
Japonská společnost Sony vydala nový notebook VAIO E 14P. Nejedná se sice o ultrabook, nicméně i tak je poměrně malý a výkonný. Jedná se o 14palcový model s optickou mechanikou DVD a hmotností 2,29 kg.

Použit je procesor Intel Core i3 2350M založený na architektuře Sandy Bridge. Přítomna jsou dvě jádra s technologií Hyper-Threading, 3 MB Level 2 cache paměti a celý procesor je zasazen do 988pinového socketu FCPGA10 G2.
Nachází se zde maximálně 16 GB DDR3 paměti (standardně 4 GB), která je částečně sdílena s integrovaným grafickým čipem Intel HD 3000. Maximální hodnota TDP by se měla pohybovat okolo 35 W. K dispozici je i 500GB pevný disk pracující na 5400 RPM, samostatná grafická karta AMD Radeon HD 7670M s 1 GB VRAM a dva porty USB 3.0. Jeden z nich je schopný nabíjet připojená zařízení, i když je počítač vypnutý.
Nakonec u tohoto počítače najdeme další dva konektory USB 2.0, jeden port HDMI, čip Wi-Fi, Bluetooth 4.0+HS a 1,3Mpx webkameru Exmor HD. Ta díky předinstalovanému softwaru umožňuje ovládat prostřednictvím gest rukou některé aplikace jako Windows Media Player a stejně tak je možné otočením ruky změnit hlasitost notebooku.

Cena přenosného počítače Sony VAIO E 14P zůstává neznámá.

Zdroj: Softpedia.com


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama