reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Sony VAIO a limitovaná edice ve stylu Jamese Bonda

, , aktualita
Sony VAIO a limitovaná edice ve stylu Jamese Bonda
Společnost Sony vydává speciální edici notebooku VAIO a dalšího příslušenství. Jednat se bude spíše o jakousi sadu ve stylu oblíbené detektivní série okolo postavy Jamese Bonda. Název novinky je 007 Edition Spy Gear a jedná se o lehce přenosný...
Sony VAIO a limitovaná edice ve stylu Jamese Bonda
Společnost Sony vydává speciální edici notebooku VAIO a dalšího příslušenství. Jednat se bude spíše o jakousi sadu ve stylu oblíbené detektivní série okolo postavy Jamese Bonda. Název novinky je 007 Edition Spy Gear a jedná se o lehce přenosný notebook Sony VAIO TX a tenký fotoaparát Cyber-Shot DSC-T50.


Dodáván je navíc stylový kufřík a filtr na LCD pro zvýšení vašeho soukromí během práce na notebooku. Notebook je poháněn procesorem Core Solo U1400 Ultra Low Voltage na frekvenci 1,2Ghz s 2MB Cache od společnosti Intel a má 11,1“ WXGA širokoúhlý displej s rozlišením 1366 x 768 a technologií XBRITE. Uvnitř nalezneme 80GB pevný disk a 1GB DDR2 operační paměti.


Grafické operace obstarává Intel GMA 950 s 128MB sdílenou pamětí. Nechybí ani DVD vypalovačka, Wi-Fi adaptér a Bluetooth. Na baterie by měl notebook vydržet až 11 hodin. Kryt je vyroben z uhlíkových vláken. Fotoaparát nabízí rozlišení 7,2Mpixel (Super HAD CCD) a 3“ LCD displej.

Kufřík je přímo navržen pro notebook fotoaparát a příslušenství, takže vše vevnitř dokonale zapadá. Sada přijde k očekávanému filmu Casino Royale v půlce listopadu tohoto roku za cenu 4299 amerických dolarů, takže cílová skupina budou nejspíše opravdu velcí fanoušci.

Zdroj: laptoplogic
reklama
reklama
reklama