reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sony VAIO a limitovaná edice ve stylu Jamese Bonda

23.10.2006, Marek Štelčík, aktualita
Sony VAIO a limitovaná edice ve stylu Jamese Bonda
Společnost Sony vydává speciální edici notebooku VAIO a dalšího příslušenství. Jednat se bude spíše o jakousi sadu ve stylu oblíbené detektivní série okolo postavy Jamese Bonda. Název novinky je 007 Edition Spy Gear a jedná se o lehce přenosný...
Společnost Sony vydává speciální edici notebooku VAIO a dalšího příslušenství. Jednat se bude spíše o jakousi sadu ve stylu oblíbené detektivní série okolo postavy Jamese Bonda. Název novinky je 007 Edition Spy Gear a jedná se o lehce přenosný notebook Sony VAIO TX a tenký fotoaparát Cyber-Shot DSC-T50.


Dodáván je navíc stylový kufřík a filtr na LCD pro zvýšení vašeho soukromí během práce na notebooku. Notebook je poháněn procesorem Core Solo U1400 Ultra Low Voltage na frekvenci 1,2Ghz s 2MB Cache od společnosti Intel a má 11,1“ WXGA širokoúhlý displej s rozlišením 1366 x 768 a technologií XBRITE. Uvnitř nalezneme 80GB pevný disk a 1GB DDR2 operační paměti.


Grafické operace obstarává Intel GMA 950 s 128MB sdílenou pamětí. Nechybí ani DVD vypalovačka, Wi-Fi adaptér a Bluetooth. Na baterie by měl notebook vydržet až 11 hodin. Kryt je vyroben z uhlíkových vláken. Fotoaparát nabízí rozlišení 7,2Mpixel (Super HAD CCD) a 3“ LCD displej.

Kufřík je přímo navržen pro notebook fotoaparát a příslušenství, takže vše vevnitř dokonale zapadá. Sada přijde k očekávanému filmu Casino Royale v půlce listopadu tohoto roku za cenu 4299 amerických dolarů, takže cílová skupina budou nejspíše opravdu velcí fanoušci.

Zdroj: laptoplogic
reklama