www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sound BlasterAxx - nová zvuková zařízení od Creative

Sound BlasterAxx - nová zvuková zařízení od Creative
, , aktualita
Creative Technology zase jednou učinila významnější krok kupředu a představila světu novou rodinu externích zvukovek/reproduktorů Sound BlasterAxx (Axx jako "Axxelerated"). Jedná se o externí zvukovou kartu se zajímavým designem s podsvícenými...
K oblíbeným
reklama
Creative Technology zase jednou učinila významnější krok kupředu a představila světu novou rodinu externích zvukovek/reproduktorů Sound BlasterAxx (Axx jako "Axxelerated"). Jedná se o externí zvukovou kartu se zajímavým designem s podsvícenými dotykovými tlačítky na vrcholu věže s šestihranným základem. Podporuje počítače PC, Mac, ale dokonce i moderní mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony či tablety (Android, iOS), k nimž se připojí pomocí rozhraní Bluetooth. Co se týče kvality zvuku, ta má být samozřejmě dle Creative supr dupr nejlepší na světě a v přilehlých galaxiích.

Sound BlasterAxx byl vytvořen s ohledem na jednoduché a bezproblémové řešení, což by dle Creative v případě klasické PC karty neplatilo. Krom toho má platit i nové paradigma - Sound Blaster nemá jen tvořit zvuk, ale také má poslouchat uživatele a přizpůsobit se svému okolí, ať to znamená cokoliv.

Dále má potřebovat jen minimum energie a nabídnout z USB rozhraní napájené stereo reproduktory pro základní ozvučení, k tomu technologii SBX Pro Studio Surround. Využívá nový zvukový procesor SB-Axx1 vycházející z předchozích čipů používaných v Sound Blasterech, takže nabízí stejné vlastnosti jako ony. Setkáme se zde tedy i se souborem technologií SBX Pro Studio (Crystalizer, Surround, Smart Volume, Dialog Plus a Bass) a také s CrystalVoice pro komunikaci (Acoustic Echo Cancellation, Noise Reduction, Smart Volume, Voice Focus a VoiceFX).

Konkrétně Creative nabídne Sound BlasterAxx SBX 20, SB10 a SBX 8 - první dva s Bluetooth, ale SBX 8 pouze s USB. Model SBX 20 má výšku 410 mm a průměr 91 mm a má také vstup Aux-in. SBX10 má stejné funkce, pouze je menší a SBX 8 je nejmenší. Jiné specifikace o těchto produktech firma nezveřejnila.

Sound BlasterAxx SBX 20 přijde v srpnu s cenou 200 USD, SBX 10 a SBX 8 přijdou již v červenci za 150 a 100 USD.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro
V malém provedení se na trh chystají počítače ZBOX QX Series, které jsou vybaveny hardwarem pro pracovní stanice. Ten bude založen na procesorech Intel Xeon a grafických kartách NVIDIA Quadro s až 16 GB paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
Google potvrdil, že bude muset odstřihnout budoucí telefony Huawei od většiny svých služeb. Na stávajících telefonech ovšem bude Play Store fungovat i nadále. Své kroky potvrdil také Qualcomm a Intel. Doplněno.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HP koupil superpočítačového specialistu Cray HP koupil superpočítačového specialistu Cray
Společnost Hewlett-Packard ukořistila firmu, jejíž jméno je synonymem pro superpočítače. Však na platformách Cray vznikají ty nejvýkonnější systémy dneška a chystají se také vůbec první, které otevřou éru exaFLOPS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto
Téměř 113 tisíc hackerů není nadšeno z událostí posledních dnů. Jejich účty na fóru Ogusers.com totiž bylo hacknuty a nyní se sami stali terči těch samých útoků, které zkouší na mnoho jiných obětí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma
Společnost Ubisoft se rozhodla nás potěšit hrou zdarma, a to konkrétně titulem Steep, který si můžeme na její platformě "vyzvednout" do středy. Tentokrát budou potěšeni fanoušci extrémních zimních sportů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek