reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž s AirLive o 3 NAS boxy WMU-6500FS - vyhodnocení

, , soutěž
Soutěž s AirLive o 3 NAS boxy WMU-6500FS - vyhodnocení
Soutěž o 3 NAS boxy AirLive WMU-6500FS je již za námi (tento box od nás obdržel v nedávném srovnávacím testu boxů s cenou do 4 000,- Kč ocenění TREFA, 1. část a 2. část testu), proto nadešel čas na vyhlášení výherců. Soutěž se sestávala...
Soutěž s AirLive o 3 NAS boxy WMU-6500FS - vyhodnocení
Soutěž o 3 NAS boxy AirLive WMU-6500FS je již za námi (tento box od nás obdržel v nedávném srovnávacím testu boxů s cenou do 4 000,- Kč ocenění TREFA, 1. část a 2. část testu), proto nadešel čas na vyhlášení výherců.Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 10.9.2007 do 21.9.2007.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1299 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 883 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu. Ve finále tedy mělo šanci na výhru kvůli nesprávně vyplněnému profilu o něco méně učastníků, než kolik je zmíněno výše. Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz registrace v horní šedé liště.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

Jaroslav Hučík, Peter Böserle, Aleš Procházka

Výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou na tento e-mail reagovat, budou jim následně ceny od nás zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
reklama
reklama
reklama