Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěž s Alzasoft a.s. - vyhodnocení

26.9.2006, Karel Polívka, soutěž
Soutěž s Alzasoft a.s. - vyhodnocení
Soutěž se společností Alzasoft a.s. je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží následující ceny: 1. cena: Combo DVD / VHS rekordér Samsung DVD-VR320v hodnotě 10.000,- Kč s DPH Info o produktu: odkaz na stránky výrobce....
Soutěž se společností Alzasoft a.s. je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží následující ceny:

1. cena: Combo DVD / VHS rekordér Samsung DVD-VR320v hodnotě 10.000,- Kč s DPH
Info o produktu: odkaz na stránky výrobce.

2. cena: DVD / Divx přehrávač Samsung DVD-P355 v hodnotě 2.400,- Kč s DPH
Iinfo o produktu: odkaz na stránky výrobce.

3. až 5. cena: herní gamepad XFX Executioner v hodnotě 500,- Kč s DPH
Info o produktu: odkaz na stránky výrobce.

Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 11.9.2006 do 22.9.2006. Je nutné zmínit, že u osmé otázky byly nakonec uznány dvě správné odpovědi (na úplném počátku se totiž podle vyjádření firmy Noctua vyráběl model NH-U9 s 38 žebry (říjen 2005), avšak později přešli na koncept s 37 žebry (leden 2006)). To jsme však museli učinit až dodatečně po skončení soutěže (proto údaj o počtu správných odpovědí v automaticky rozesílaných e-mailech neodpovídal skutečnosti).

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Maximálně tedy bylo možné v této soutěži získat 10 bodu jako obvykle. Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1031 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 583 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: David Bradáč
2. cenu získává: Tomáš Smeták
3. cenu získává: Pavel Krejčí
4. cenu získává: Tomáš Velický
5. cenu získává: Petr Navrátil

Výhercům gratulujeme!


V průběhu dnešního dne bude výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou výherci na tento e-mail reagovat, budou jim následně ceny od nás zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.