Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěž s Bostarem o 5 různých cen - vyhodnocení

21.3.2006, Karel Polívka, soutěž
Soutěž s Bostarem o 5 různých cen - vyhodnocení
Soutěž se společností Bostar je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny (omlouvám se za menší zdržení - vyhlášení mělo proběhnout hned po skončení soutěže, tedy minulý týden). 1. cena: Napájecí zdroj...
Soutěž se společností Bostar je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny (omlouvám se za menší zdržení - vyhlášení mělo proběhnout hned po skončení soutěže, tedy minulý týden).

1. cena: Napájecí zdroj Tagan TG-480U15 480W, dop. koncová cena s DPH: 3125.-Kč
2. cena: Externí HDD box ICY BOX IB-351StUS-B black, USB+eSATA, dop. koncová cena s DPH: 1285.-Kč
3. cena: Multipanel IB-851-S silver, USB + eSATA + čtečka ext., dop. koncová cena s DPH: 1020.-Kč
4. cena: Panel IB-605, USB+Firewire, dop. koncová cena s DPH: 326.-Kč
5. cena: Ventilátor Arctic Fan 12, 12cm, dop. koncová cena s DPH: 127.-KčSoutěže se celkem zúčastnilo 814 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 426 (což byli ti, kteří měli více jak 50% správných odpovědí). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídají následujícím účastníkům (a to v závislosti na pořadí, v kterém byla vygenerována):

1. cenu získává: Karla Dobnerová
2. cenu získává: Marek Musil
3. cenu získává: Luděk Šrubař
4. cenu získává: Jan Sova
5. cenu získává: Tomáš Bárta

Všem výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byly dotyčným zaslány informativní maily, na základě jejichž odezvy budou ceny výhercům zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Předem oznamuji, že v průběhu příštího týdne odstartuje další expertiáda, přičemž se bude soutěžit o velice zajímavý kus hardware, který není běžně k sehnání. Partnerem v této soutěži bude společnost RIDEA Distribution a jak někteří z vás už asi z předešlých vět tuší, bude se jednat o základní desku DFI LanParty UT nF4 SLI-DR Venus, což je model z limitované série v luxusním balení, jenž byl vydán při příležitosti 25. výročí od založení společnosti DFI a kterých bylo celkově vyrobeno pouze 1000 kusů! Zde budete mít šanci jeden kousek získat. Jelikož se jedná o poměrně exkluzivní záležitost, budou podmínky pro slosování v tomto případě mírně ztížené, jelikož do finále postoupí pouze ti, kdo správně odpoví na více než 7 otázek z celkového počtu 10 (tedy 8, 9 nebo 10). Přeji hodně štěstí.