Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěž s FOX COMPUTERS - vyhodnocení

13.6.2006, Karel Polívka, soutěž
Soutěž s FOX COMPUTERS - vyhodnocení
Soutěž se společností FOX COMPUTERS je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny. Ta jich pro Vás do soutěže věnovala hned několik: 1. cena: Centurion 5 + Aerogate III + Musketeer II + Zdroj Enermax...
Soutěž se společností FOX COMPUTERS je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny. Ta jich pro Vás do soutěže věnovala hned několik:

1. cena: Centurion 5 + Aerogate III + Musketeer II + Zdroj Enermax Coolergiant EG485AX-VHB-W-SFMA (480W)
2. cena: Centurion 5 + Aerogate III + Musketeer II
3. cena: Centurion 5 + Aerogate III
4. cena: Centurion 5
5. cena: Centurion 5 s plným bokem

U prvních čtyř umístění je možno si zvolit:
  • Dvě barevné varianty Centurionu 5 (černo/stříbrná nebo černo/modrá)
  • Volba mezi plným bokem a bokem s oknem + podsvícením.
  • Výběr z celkem šesti barevných podsvícení LEDkami (modrá, bílá, UV, červená, oranžová, zelená)
  • Volba barevného provedení ovládacích panelů (černý nebo stříbrný).

Poslední 5. cena je s plným bokem bez možnosti volby.Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 22.5.2006 do 2.6.2006. Do slosování tedy postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).

Poznámka: Losovat se bude od nynějška pouze mezi těmi, jež mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


Soutěže se celkem zúčastnilo 1119 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 642 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídají následujícím účastníkům (a to v závislosti na pořadí, v kterém byla vygenerována):

1. cenu získává: Radek Fron
2. cenu získává: Richard Němec
3. cenu získává: Libor Tělupil
4. cenu získává: Radek Šembera
5. cenu získává: David Sechser

Všem výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile bude výherce na tento e-mail reagovat, převezme si komunikaci firma FOX-COMPUTERS a domluví se s výherci 1. až 4. ceny na individuálních kombinacích, které budou chtít (výherce 5. ceny možnost volby nemá) - následně jim bude cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Předem oznamuji, že za pár dní odstartuje další expertiáda a opět se bude jednat o více cen. Partnerem v této nadcházející soutěži bude firma NETS. Detaily o ceně oznámím zítra formou aktuality.