Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutěž s JSComputers - vyhodnocení

15.5.2006, Karel Polívka, soutěž
Soutěž s JSComputers - vyhodnocení
Soutěž se společností JSComputers je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny. Jelikož se jedná o oficiálního distributora zdrojů značky LC Power pro ČR, tak do soutěže věnovala 3 napájecí zdroje od...
Soutěž se společností JSComputers je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherců, jež obdrží zmiňované ceny. Jelikož se jedná o oficiálního distributora zdrojů značky LC Power pro ČR, tak do soutěže věnovala 3 napájecí zdroje od právě tohoto výrobce:

První cena: napájecí zdroj LC Power Scorpio FreePlug Blue Edition 480W
Druhá cena: napájecí zdroj LC Power Silent Giant Black 6420G rev2 420W
Třetí cena: napájecí zdroj LC Power SuperSilent Black 6550 rev2 550WSoutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 24.4.2006 do 9.5.2006. Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1083 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 529 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).


Vygenerovaná čísla odpovídají následujícím účastníkům (a to v závislosti na pořadí, v kterém byla vygenerována):

1. cenu získává: Tomáš Burian
2. cenu získává: Tomáš Rais
3. cenu získává: Karel Veselý

Všem výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail, na základě jehož odezvy jim bude cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Předem oznamuji, že za pár dní odstartuje další expertiáda a opět se bude jednat o více cen. Partnerem v této nadcházející soutěži bude firma FOX Computers. Zítra oznámím formou aktuality detaily. Již teď však mohu říci, že ceny jsou dost zajímavé.