reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Soutěž s LEVI International o počítač LYNX - vyhodnocení

, , soutěž
Soutěž s LEVI International o počítač LYNX - vyhodnocení
Soutěž se společností LEVI International je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherce, jenž obdrží zmiňovanou počítačovou sestavu LYNX eXpress MS VP3 (LYNX Virtuální pokojíček 3). Soutěže se celkem zúčastnilo 1128 čtenářů, z...
Soutěž s LEVI International o počítač LYNX - vyhodnocení
Soutěž se společností LEVI International je již za námi, a proto nadešel čas na vyhlášení výherce, jenž obdrží zmiňovanou počítačovou sestavu LYNX eXpress MS VP3 (LYNX Virtuální pokojíček 3).

Soutěže se celkem zúčastnilo 1128 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 295 (což byli ti, kteří měli více jak 50% správných odpovědí). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu). Výhercem se ve finále stává Tomáš Šimek (tomas.simek@email.cz), gratulujeme.Současně se zveřejněním této zprávy byl dotyčnému zaslán informativní mail. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí. Příští týden by měla odstartovat další expertiáda, přičemž se bude soutěžit o vícero cen, takže zde bude i větší šance na výhru (na druhou stranu se ale nebude jednat o kompletní počítačovou sestavu jako tentokrát).
reklama
reklama
reklama