Sparkle uvádí grafickou kartu GeForce 9800 GTX+ 1GB

Sparkle uvádí grafickou kartu GeForce 9800 GTX+ 1GB
, , aktualita
Společnost Sparkle, jež je dlouhodobým partnernem NVIDIE, se rozhodla přinést svým zákazníkům novou grafickou kartu s modelovým označením SX98GP1024D3-NM. Jde o kartu s GPU NVIDIA GeForce 9800 GTX+ a celým 1 GB paměti. Sparkle se chlubí,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sparkle, jež je dlouhodobým partnernem NVIDIE, se rozhodla přinést svým zákazníkům novou grafickou kartu s modelovým označením SX98GP1024D3-NM. Jde o kartu s GPU NVIDIA GeForce 9800 GTX+ a celým 1 GB paměti.Sparkle se chlubí, že karta tak dokáže snadno projít testem 3DMark Vantage High Test, jenž vyžaduje minimálně 512 MB paměti. Tato výhoda je však spíše úsměvná a spíše by byly zajímavé potenciální praktické výhody v herních titulech.

GPU GeForce 9800 GTX+ pracuje na frekvenci 738 MHz a jeho 128 stream procesorů na 1836 MHz. Paměti jsou pochopitelně GDDR3, komunikují přes 256bitovou frekvenci a tikají efektivně na 2200 MHz. Využívat můžeme také veškeré vymoženosti, které NVIDIA nabízí k moderním kartám, tedy technologie CUDA, PhysX, atp. Mezi výstupy pak patří HDMI+CRT+DVI-I+HDCP.

Zdroj: TZ Sparkle
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů