Sparkle uvádí grafickou kartu GeForce 9800 GTX+ 1GB

Sparkle uvádí grafickou kartu GeForce 9800 GTX+ 1GB
, , aktualita
Společnost Sparkle, jež je dlouhodobým partnernem NVIDIE, se rozhodla přinést svým zákazníkům novou grafickou kartu s modelovým označením SX98GP1024D3-NM. Jde o kartu s GPU NVIDIA GeForce 9800 GTX+ a celým 1 GB paměti. Sparkle se chlubí,...
reklama
Společnost Sparkle, jež je dlouhodobým partnernem NVIDIE, se rozhodla přinést svým zákazníkům novou grafickou kartu s modelovým označením SX98GP1024D3-NM. Jde o kartu s GPU NVIDIA GeForce 9800 GTX+ a celým 1 GB paměti.Sparkle se chlubí, že karta tak dokáže snadno projít testem 3DMark Vantage High Test, jenž vyžaduje minimálně 512 MB paměti. Tato výhoda je však spíše úsměvná a spíše by byly zajímavé potenciální praktické výhody v herních titulech.

GPU GeForce 9800 GTX+ pracuje na frekvenci 738 MHz a jeho 128 stream procesorů na 1836 MHz. Paměti jsou pochopitelně GDDR3, komunikují přes 256bitovou frekvenci a tikají efektivně na 2200 MHz. Využívat můžeme také veškeré vymoženosti, které NVIDIA nabízí k moderním kartám, tedy technologie CUDA, PhysX, atp. Mezi výstupy pak patří HDMI+CRT+DVI-I+HDCP.

Zdroj: TZ Sparkle
reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek