www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Specifikace Dell Alienware M18X R2 na světě

Specifikace Dell Alienware M18X R2 na světě
, , aktualita
Novou mobilní platformou s procesory Intel Ivy Bridge přijdou vybaveny připravované herní notebooky Dell Alienware M18X R2, jejichž specifikace se včera dostaly na svět. Nebyly však ještě oficiálně představeny svým výrobcem, takže jde o...
K oblíbeným
reklama
Novou mobilní platformou s procesory Intel Ivy Bridge přijdou vybaveny připravované herní notebooky Dell Alienware M18X R2, jejichž specifikace se včera dostaly na svět. Nebyly však ještě oficiálně představeny svým výrobcem, takže jde o informace bez záruky.

Dell Alienware M18X R2 dostanou jeden ze tří procesorů, a to 2,3GHz Core i7-3610QM, 2,6GHz i7-3720QM, nebo 2,7GHz i7-3820QM. Dále budou mít dvě grafické karty AMD Radeon HD 7970M v CrossFire nebo NVIDIA GeForce GTX 660M či GTX 675M v SLI, k tomu maximálně 8 GB operační paměti, až 750GB pevný disk s otáčkami ploten 7200 RPM a/nebo 512GB SSD.

Aktualizované notebooky M18X jsou jinak 18,4" notebooky s rozlišením obrazovky 1920 x 1080 pixelů, podsvícením pomocí LED, volitelnou kartou Wireless HD a ve výbavě bude 240W nebo 330W zdroj. Na výběr pak mají být v černé či červené barvě.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů