www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Společnost LG přichystala notebook A540

Společnost LG přichystala notebook A540
, , aktualita
Společnost LG uvedla nový přenosný počítač A540, jehož hlavní předností je podpora pro zobrazovací technologii 3D, pro jejíž použití navíc není nutné používat brýle. Zároveň však nepatří zrovna mezi ty nejtenčí, nejmenší a nejlehčí notebooky...
K oblíbeným
reklama
Společnost LG uvedla nový přenosný počítač A540, jehož hlavní předností je podpora pro zobrazovací technologii 3D, pro jejíž použití navíc není nutné používat brýle. Zároveň však nepatří zrovna mezi ty nejtenčí, nejmenší a nejlehčí notebooky na trhu, tomu však odpovídá i jeho výkon.

Notebook A540 má 15,6palcovou obrazovku s rozlišením 1920 x 1080 pixelů založenou na panelu IPS. Pozorovací úhly jsou 178 stupňů horizontálně i vertikálně. Přítomen je procesor Intel Core i5 nebo Core i7 a 8 GB DDR3 RAM.
Použita je i samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GT555M. Té sekunduje integrovaný grafický čip Intel GMA HD, který je určen pro nenáročné činnosti, čímž se nemyslí hraní her a přehrávání 3D videa. Nechybí ani 1TB pevný disk, Bluetooth 3.0, 4.1kanálové audio, porty USB 2.0 a USB 3.0, gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi 802.11b/g/n a webkamera.

Jeho celková hmotnost je 2,6 kg. Prodej tohoto přenosného počítače by měl být zahájen ve druhém čtvrtletí tohoto roku za prozatím neznámou cenu.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková