reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Spotify spouští virtuální koncerty za 10 EUR

, , aktualita
Spotify spouští virtuální koncerty za 10 EUR
Streamovací služba Spotify se pouští do další oblasti podnikání. Začíná nabízet lístky na virtuální koncerty, které se budou konat v předem stanovený čas. Pokud jde o cenu, ta je prozatím na 10 EUR.
Spotify spouští virtuální koncerty za 10 EUR
Umělci a streamovací služba Spotify mají další způsob, jak vydělat více peněz. Zda bude i úspěšný, to ale ukáže až čas. Jde o lístky na virtuální koncerty. Půjde o předtočené streamy koncertů, které budou vysílány v konkrétní čas (k dispozici budou ale 4 časy pro různé časové zóny). Vše bude nastaveno stejně jako u klasického koncertu, byť by to tak z podstaty fungování (a menších omezení) streamovací služby nemuselo být. Pravidla jsou tak dosti striktní, v některých věcech dokonce ještě striktnější. Video je možné si přehrát jen v daný okamžik, není možné ho pozastavit ani přehrát znovu (to u skutečného koncertu také neuděláte). Pokud ho zmeškáte, peníze pochopitelně nedostanete zpět (opět, ani toto se nestane u skutečného koncertu).
 
Spotify logo
 
Každý lístek je vázán na konkrétní účet ve Spotify, ten tak může mít jen zaregistrován jen jednu "vstupenku" a není možné ho prodat někomu jinému. Pokud tak chcete vidět koncert, ale nemáte účet u Spotify, musíte si ho zařídit. Naštěstí si vystačíte s bezplatnou verzí Spotify. Stream začne asi 60 minut před zahájením, aby byl dostatek času otestovat, zda vše správně funguje. Samotný koncert pak má délku obvykle mezi 45 a 60 minutami. Prozatím je plánováno pět koncertů od 27. května do 17. června, konkrétně jde o interprety The Black Keys, Bleachers, girl in red, Rag'n'Bone Man a Leon Bridges. Cena byla ve všech případech stanovena na 10 EUR. Více informací se dozvíte ve FAQ ke službě.
 


reklama
reklama
reklama