www.svethardware.cz
>
>
>

Spotify spustí video reklamy výměnou za nepřerušovaný poslech

Spotify spustí video reklamy výměnou za nepřerušovaný poslech
, , aktualita
Ve službě Spotify se již brzy objeví nové video reklamy. Za jejich zhlédnutí bude uživatelům nabízet odměnu v podobě 30minutového nepřerušovaného poslechu hudby. A co vy, budete sledovat reklamní videa?
K oblíbeným
reklama
Spotify plánuje spustit nový reklamní formát. Tímto formátem jsou videa, která se budou přehrávat uživatelům bezplatného tarifu jak na mobilních zařízeních, tak desktopech. Výměnou za zhlédnutí takového videa bude pak 30 minut nepřerušovaného poslechu hudby.

Pokud takové video nebudete chtít vidět, jednoduše jej zavřete a nadále bude pokračovat přehrávání hudby přerušované audio reklamou, jako tomu bylo doposud. To se pochopitelně netýká uživatelů, kteří mají aktivní předplatné - těm se video reklamy zobrazovat nebudou.

Spotify plánuje tento nový reklamní formát začít testovat na konci letošního roku, přesněji ve 4. čtvrtletí. Bude se zřejmě jednat o užší okruh inzerentů, jako je např. Coca-Cola, McDonald’s nebo Universal Pictures.Příchod video reklamy byl mimo jiné představen vydáním odpovídajícího videa na Youtube, na které se můžete také nyní podívat.

Zdroj: TheVerge

reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů