www.svethardware.cz
>
>
>

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti
, , aktualita
Nelze očekávat, že by kdy vyšla nějaká finální verze hry Star Citizen a jde spíše o to, aby tato hra byla uvedena do použitelného stavu a pak může být dále vylepšována a rozšiřována. Jak pokračuje její vývoj včetně Squadron 42?
K oblíbeným
reklama
Star Citizen je hra, do jejíhož vývoje fanoušci stále mohutně investují, ostatně právě letos v červnu byla překročena hranice 300 milionů dolarů. V tomto ohledu tak už jde o nejúspěšnější hru historie, i když část financí jde také na vývoj hry Squadron 42 pro jednoho hráče, která by měla dorazit jako první. A právě co se týče Squadron 42 jsou fanoušci už velice nervózní a dávají najevo svou netrpělivost, respektive to, že jejich svatá trpělivost už opravdu dochází, a to z toho důvodu, že v poslední době vývojáři z jejich pohledu nekomunikovali a neposkytovali aktualizace o vývoji hry. 
 
 
Zástupce CIG (Cloud Imperium Games) k tomu nyní uvedl, že stará roadmap už neodpovídá tomu, v jakém stavu se hra nachází. Přesněji pak "moc dobře nereprezentuje pokrok ve vývoji hry", takže se začaly zkoumat možnosti, jak vytvořit nějaký lepší a informativnější systém, který bude lépe odpovídat způsobu vývoje hry. 
 
Dozvídáme se také, že samotní vývojáři jsou spokojeni s tím, jak probíhá vývoj hry Squadron 42 a že Cloud Imperium Games se stále snaží "najít rovnováhu mezi sdílením informací o SQ42 a zasahováním do záležitostí vývojářského týmu". 
 
Co konkrétního ale mohou fanoušci očekávat? Především to, že se dočkají vysvětlení, jaké jsou nové cíle nové roadmap a co od ní lze očekávat. Dále bude ukázán hrubý návrh nové roadmap, následně alespoň jeden ze čtyř hlavních týmů ukáže vývojovou verzi nové roadmap a ta bude v posledním kroku nakonec zavedena. 
 
Čili ve skutečnosti byla nová roadmap jen neurčitě slíbena a to se lidem komunikujícím pod vyjádřením CIG také moc nelíbí, protože očekávali spíše něco konkrétního, jako třeba to, kdy bude konečně k dispozici betaverze.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Co se také říká o Ampere: NVIDIA zablokuje část RAM, než se ukáže konkurence Co se také říká o Ampere: NVIDIA zablokuje část RAM, než se ukáže konkurence
Očekávaný souboj firem AMD a NVIDIA může popustit uzdu fantazii, takže lze narazit na různé divoké scénáře. Ten od kanálu Moore's Law is Dead zmiňuje vyčkávací taktiku NVIDIE, která má zahrnovat softwarovou blokaci části RAM u testovacích vzorků.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Nabídne Core i3-1115G4 Tiger Lake obrovský nárůst základního taktu? Nabídne Core i3-1115G4 Tiger Lake obrovský nárůst základního taktu?
Generace Ice Lake nás minulý rok moc nenadchla, a to i kvůli jejím slabým základním taktům a velkému rozpětí turba. Jak to ale vypadá, alespoň v některých případech by na tom Tiger Lake mohly být mnohem, mnohem lépe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Muskova Boring Company prodlouží tunel až do Resorts World Las Vegas Muskova Boring Company prodlouží tunel až do Resorts World Las Vegas
The Boring Company Elona Muska před čtvrt rokem dokončila ražení tunelu Las Vegas Convention Center Loop (LVCC Loop). Nyní bylo rozhodnuto, že se prodlouží až do nového centra Resorts World Las Vegas.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Radeon Navi 2X s 12 a 16 GB paměti, chystá se prý už Navi 4X Radeon Navi 2X s 12 a 16 GB paměti, chystá se prý už Navi 4X
Z fór Chiphell přichází informace, která je v podstatě v souladu s tím, co jsme nedávno slyšeli i o nových GeForce. Jde o kapacitu paměti na nových kartách a vedle toho se podíváme i na zprávy o teprve chystaných GPU Radeon.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA nechává pandemii za sebou a vyhlíží nový rok, jaký bude? NASA nechává pandemii za sebou a vyhlíží nový rok, jaký bude?
NASA již ústy svého šéfa Jima Bridenstina mluví o pandemii jako o věci minulosti, se kterou se úspěšně vypořádala a nyní už pomalu vyhlíží další rok. My se můžeme podívat na to, co si pro něj chystá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek