www.svethardware.cz
>
>
>

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti
, , aktualita
Nelze očekávat, že by kdy vyšla nějaká finální verze hry Star Citizen a jde spíše o to, aby tato hra byla uvedena do použitelného stavu a pak může být dále vylepšována a rozšiřována. Jak pokračuje její vývoj včetně Squadron 42?
K oblíbeným
reklama
Star Citizen je hra, do jejíhož vývoje fanoušci stále mohutně investují, ostatně právě letos v červnu byla překročena hranice 300 milionů dolarů. V tomto ohledu tak už jde o nejúspěšnější hru historie, i když část financí jde také na vývoj hry Squadron 42 pro jednoho hráče, která by měla dorazit jako první. A právě co se týče Squadron 42 jsou fanoušci už velice nervózní a dávají najevo svou netrpělivost, respektive to, že jejich svatá trpělivost už opravdu dochází, a to z toho důvodu, že v poslední době vývojáři z jejich pohledu nekomunikovali a neposkytovali aktualizace o vývoji hry. 
 
 
Zástupce CIG (Cloud Imperium Games) k tomu nyní uvedl, že stará roadmap už neodpovídá tomu, v jakém stavu se hra nachází. Přesněji pak "moc dobře nereprezentuje pokrok ve vývoji hry", takže se začaly zkoumat možnosti, jak vytvořit nějaký lepší a informativnější systém, který bude lépe odpovídat způsobu vývoje hry. 
 
Dozvídáme se také, že samotní vývojáři jsou spokojeni s tím, jak probíhá vývoj hry Squadron 42 a že Cloud Imperium Games se stále snaží "najít rovnováhu mezi sdílením informací o SQ42 a zasahováním do záležitostí vývojářského týmu". 
 
Co konkrétního ale mohou fanoušci očekávat? Především to, že se dočkají vysvětlení, jaké jsou nové cíle nové roadmap a co od ní lze očekávat. Dále bude ukázán hrubý návrh nové roadmap, následně alespoň jeden ze čtyř hlavních týmů ukáže vývojovou verzi nové roadmap a ta bude v posledním kroku nakonec zavedena. 
 
Čili ve skutečnosti byla nová roadmap jen neurčitě slíbena a to se lidem komunikujícím pod vyjádřením CIG také moc nelíbí, protože očekávali spíše něco konkrétního, jako třeba to, kdy bude konečně k dispozici betaverze.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek