www.svethardware.cz
>
>
>

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti

Squadron 42 dostane novou roadmap, aby odpovídala skutečnosti
, , aktualita
Nelze očekávat, že by kdy vyšla nějaká finální verze hry Star Citizen a jde spíše o to, aby tato hra byla uvedena do použitelného stavu a pak může být dále vylepšována a rozšiřována. Jak pokračuje její vývoj včetně Squadron 42?
K oblíbeným
reklama
Star Citizen je hra, do jejíhož vývoje fanoušci stále mohutně investují, ostatně právě letos v červnu byla překročena hranice 300 milionů dolarů. V tomto ohledu tak už jde o nejúspěšnější hru historie, i když část financí jde také na vývoj hry Squadron 42 pro jednoho hráče, která by měla dorazit jako první. A právě co se týče Squadron 42 jsou fanoušci už velice nervózní a dávají najevo svou netrpělivost, respektive to, že jejich svatá trpělivost už opravdu dochází, a to z toho důvodu, že v poslední době vývojáři z jejich pohledu nekomunikovali a neposkytovali aktualizace o vývoji hry. 
 
 
Zástupce CIG (Cloud Imperium Games) k tomu nyní uvedl, že stará roadmap už neodpovídá tomu, v jakém stavu se hra nachází. Přesněji pak "moc dobře nereprezentuje pokrok ve vývoji hry", takže se začaly zkoumat možnosti, jak vytvořit nějaký lepší a informativnější systém, který bude lépe odpovídat způsobu vývoje hry. 
 
Dozvídáme se také, že samotní vývojáři jsou spokojeni s tím, jak probíhá vývoj hry Squadron 42 a že Cloud Imperium Games se stále snaží "najít rovnováhu mezi sdílením informací o SQ42 a zasahováním do záležitostí vývojářského týmu". 
 
Co konkrétního ale mohou fanoušci očekávat? Především to, že se dočkají vysvětlení, jaké jsou nové cíle nové roadmap a co od ní lze očekávat. Dále bude ukázán hrubý návrh nové roadmap, následně alespoň jeden ze čtyř hlavních týmů ukáže vývojovou verzi nové roadmap a ta bude v posledním kroku nakonec zavedena. 
 
Čili ve skutečnosti byla nová roadmap jen neurčitě slíbena a to se lidem komunikujícím pod vyjádřením CIG také moc nelíbí, protože očekávali spíše něco konkrétního, jako třeba to, kdy bude konečně k dispozici betaverze.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede? NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede?
Zrovna dnes jsem v aktualitě o chystaných GeForce zmínil, že NVIDIA jistě začne na sociálních sítích s marketingovým vábením a budováním pozornosti ještě před tím, než představí nové GeForce. A právě to přichází. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři
Hlavní stupeň rakety Space Launch System (SLS) chystaný pro misi Artemis I právě prochází testy souhrnně zvanými Green Run. Tato osmidílná série je už z poloviny splněna, takže zbývají ještě čtyři testy, jaké? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo
Společnost Apple je každou chvíli někým žalována, ale nejinak je tomu i naopak. Nyní je v soudním sporu s aplikací Prepear, která má v logu zjednodušenou hrušku. Apple si stěžuje, že je toto logo příliš podobné tomu jeho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude? Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude?
Dosud jsme měli jen nejasnou představu o tom, že by vedle výkonné Anacondy měla v rámci 
Xbox Series X dorazit také výrazně slabší verze známá jako Lockhart. Ostatně to podporovalo i ono slovo Series a nyní je tu nejlepší důkaz o této verzi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září
Dříve se mluvilo o tom, že NVIDIA chce své nové GeForce představit až po polovině příštího měsíce, čili 17. září. Server GamersNexus ale míní, že to bude už dříve, a to 9. září. Tak či tak se vypuštění už velice blíží. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář