Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

sstoklas

| Svět mobilně
Registrace: 17.10.2014
Komentářů: 8, score 1.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.8.2015 s hodnocením +1:
Dlouho jsem váhal, jestli mám reagovat, ale nedalo mi to . . .
promiňte, ale to co tu popisujete, mi příjde jako plkání o ničem, které se objeví vždy s novou verzi Windows ­(a že jich od verze 3.0 pamatuji­). Zatím pokud vím se však korporace ani domácnosti v důsledku chabé bezpečnosti, či podle vás umyslnému ­"špionění­" v datech nezhroutuly. Dovoluji si konstatovat, že spíše než vynucený únik informací systémy charakterizovala historicky větší či menší stabilita, škálovatelnost a lepší, či horší pocit uživatele během práce.
Pokud bych přijal paranoidní představu o trvalém sledování, muselo by mi vadit absolutně všechno, všetně telefonování mobilem. Netvrdím, že zjevný otevřený pokus o monitorování mé činnosti považuji za normální a přijatelný. Vadí mi a snažím se ho ­(v případě, že ho tuším­) eliminovat.
Pokud byste měl svá tvrzní podložená ­(nešlo by o tlachání­), očekával bych konkrétní upozornění na konkrétní problémy a bezpečnostní rizika, aby se čtenář mohl poučit a sám rozhodnozt, zada novinku příjme, či nikoliv.
Každému, kdo v tomto smyslu má pochybnosti o úmysleh vývojářů Microsoftu doporučuji, nový systém nepoužívat !!!
Komentář z 3.8.2015 s hodnocením +1:
i ja jsem s Windows 10 ­(verze Pro­) spokojen. Zadny problem pri upgerade, ani ciste instalaci. Vsechny aplikace chodi jako predeslem systemu, zadne uskali a necekane udalosti. Prijemnym prekvapenim je browser, ktery pracuje svizne a umoznuje mi nastaveni prodle mych zvyklosti ­(z praktickych duvodu pouzivam i chrome­). Ocenuji i nektere prvky pro snadne ovladani a nastavovani, ktere pripominaji reseni davno pouzivana v linuxovych systemech.
Myslim si, ze Microsoft se ve Windows 10 zdarne vyporadal s relativne protichudnymi pozadavky, jako je reflexe novych technologickych trendu a pozadavky mnoha konzervativnich uzivatelu drivejsich verzi.
Diky skalovatelnosti Windows 10 se mi myslim podarilo nastavit system podle svych predstav a potreb.