reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Star Citizen přijde příští rok a stahovat budeme přes 100 GB

12.3.2015, Jan Vítek, aktualita
Star Citizen přijde příští rok a stahovat budeme přes 100 GB
Herní titul Star Citizen, který se schovává za dosud finančně nejúspěšnějším crowdfundingovým projektem, je plánován na vypuštění v příštím roce. Připravit se však prý musíme na stažení více než 100 GB dat.
Tato informace přišla v reakci na jednoho uživatele internetového fóra o hře Star Citizen, který odhadoval, že si budeme muset stáhnout mezi 30 a 40 GB dat. Ve skutečnosti je to tedy přes 100 GB, což potvrdili přímo vývojáři hry, Roberts Space Industries. Do toho počítají i kompresi, takže po rozbalení hra zabere ještě více.

Další věcí jsou opravné patche, které samy o sobě mohou mít i mezi 14 až 20 GB, což je prý daň za to, aby mohly být patche vydávány co nejdříve. Uživatelé s pomalým internetovým připojením ale takové patche určitě nenadchnou. Star Citizen je tak titul, který jednoznačně ukazuje na trend zvětšujících se her.

A pokud nemáte o titulu Star Citizen potuchy, pak vězte, že jde o velmi očekávaný vesmírný simulátor, který bude velmi, velmi rozlehlý. Na starosti jej má Chris Roberts, který je jedním z autorů PC hry Wing Commander a ten získal na financování této novinky 75 milionů dolarů. Jedná se tak o finančně nejúspěšnější hromadně financovaný projekt v historii. Vývojáři doufají, že s hrou přijdou na trh v příštím roce, takže do té doby se ještě může velikost hry změnit.

Zdroj: Hexus.net


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama