www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam překonal hranici 25 milionů současně přihlášených hráčů

Steam překonal hranici 25 milionů současně přihlášených hráčů
, , aktualita
Herní platforma Steam překonala historický milník, ke kterému se přiblížila i na jaře při počátku koronavirové pandemie. Před pár dny se jí povedlo dostat přes 25 milionů hráčů připojených k platformě.
K oblíbeným
reklama
Spousta lidí je poslední dobou doma a není divu, že si krátí čas hraním počítačových her. Jednou z platforem, kde něco takového mohou učinit, je Steam. Tomu se 2. ledna 2021 povedlo překonat rekord a dostal se přes magickou hranici 25 milionů přihlášených hráčů. Přesněji řečeno, bylo jich 25,4 milionu. To ale neznamená, že všichni hráli. Aktivně byla ve hře jen necelá třetina, okolo 7,4 milionu lidí.
 
Steam statistika
 
Prezentovaný graf také ukazuje, jak se projevila koronavirová pandemie na počátku roku, kdy se málem dosáhlo této magické hranice, nicméně na překonání si musela počkat ještě tři čtvrtě roku. Vysokému počtu přihlášených hráčů pomáhá i stále probíhající Winter Sale, který dnes končí. Pokud tedy chcete ušetřit při nákupu počítačových her, máte ještě chvíli čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Osmijádrové Tiger Lake-H můžeme očekávat zřejmě v červnu Osmijádrové Tiger Lake-H můžeme očekávat zřejmě v červnu
Dle informací od výrobce notebooků XMG bude mít AMD řadu měsíců výhodu v tom, že Intel nebude mít na trhu konkurenci pro procesory Ryzen 5000 generace Cezanne. Osmijádrové Tiger Lake-H totiž mají nastoupit až na konci prvního pololetí.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy
Osoba Patricka Gelsingera, který se už do tří týdnů stane novým šéfem Intelu, zřejmě přitahuje pozornost lidí, kteří by už jinak byli raději v důchodu nebo pracovali jinde. Nyní je to Sunil Shenoy, který povede svůj inženýrský tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Aktualizováno: Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s CPU AMD. Proč? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala