www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam Winter Sale začal, svou akci má také Microsoft a Humble

Steam Winter Sale začal, svou akci má také Microsoft a Humble
, , aktualita
Společnost Valve odstartovala na svém Steamu akci Zimní výprodej, díky níž si můžeme dopomoci k řadě her za sníženou cenu. Svou akci má také Microsoft, a sice Countown Game Deals a Humble Store nabízí zcela zdarma hru GRID.
K oblíbeným
reklama
Odstartovaly tak každoroční akce, na něž čeká mnoho slevychtivých zákazníků a je třeba říci, že rozhodně je z čeho vybírat. Steam nabízí například 25 až 75% slevu na řadu Total War nebo Just Cause, Civilizace jsou k dispozici až s 92% slevou a hry série Doom za 40 až 67% slevu. Nejde ale pouze o hry, jako i o hardware. V nabídce jsou produkty Steam Controller a Steam Link v různých balíčcích včetně nalepovacích skinů, přičemž ušetřit můžeme až 60 % při koupi samotného Linku a pro balík společně s Controllerem platí poloviční sleva.

Zimní výprodej na Steamu potrvá až do 2. ledna, takže máme spoustu času si nabídku pořádně projít a sledovat její vývoj. Vedle toho je tu akce Microsoft Epic Countdown Game Deals, která je však vedle nabídky Steamu poněkud chudší. Týká se 43 herních titulů a více polovina z nich jsou jednoduché hříčky nebo rovnou F2P tituly (Free to play). Co stojí za to, je třeba sleva na hry Forza, Gears of War či Call of Duty. Slevy se týkají pochopitelně také her pro konzoli Xbox a i zde nejde jen o hry.

Microsoft nabízí slevy také pro filmy či seriály, hudbu a také aplikace, pokud jsou v daném regionu k dispozici.

Na konec jsme si nechali nejvelkorysejší nabídku, kterou učinil Humble Store. Jde o závodní hru GRID od Codemasters, která je k dispozici zcela zdarma, ale tady už bude třeba spěchat, neboť nabídka potrvá ještě něco málo přes den. Na Humble získáte klíč, který je pak zapotřebí uplatnit na Steamu, což je třeba učinit do konce roku, jinak budete mít smůlu. A jinak i v tomto obchodě si můžete zakoupit další hry se slevou.
reklama
Nejnovější články
Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let
Rossi Lorathio Adams II, známý na sociálních sítích také jako Polo, to trochu přehnal se svou snahou o převzetí zabrané internetové domény. Objednaný útok na vlastníka domény mu vynesl 14 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší? AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší?
Včera jsme se krátce podívali na dvě novinky, které mají nabídnout nové ovladače Adrenalin od společnosti AMD. Jednak to je Integer Scaling, díky němuž AMD dorovná nabídku konkurence, ale pak i Radeon Boost.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC
Server VideoCardz nedávno vypustil do světa zprávu, že brzy v příštím roce máme ještě očekávat nástup grafických karet Radeon RX 5600 a přinejmenším verze XT. Ta by měla zaplnit místo mezi RX 5500 a 5700. 
Včera, aktualita, Jan Vítek