Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

STIGMA

Registrace: 28.8.2019
Komentářů: 54, score 3.1
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 4 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 28.8.2019 s hodnocením +13:
Že by AMD vyloženě lhalo? Vždyť se mohl na schéma procesoru podívat. Vždyť ho AMD netajilo. Zas až tak rezolutní bych nebyl. Userbenchmark.com ­- tyto stránky ani nemá cenu komentovat. A to že Intel udává jakési TDP které neodpovídá, podplácí OEM výrobce aby nebrali produkty AMD, viz pokuta z roku 2009, ­"nezávislé­" testy od fi Principled Technologies, to je v pořádku? Napadá mě jen ­" kdo je bez viny ať hodí kamenem ­".
Komentář z 6.1.2021 s hodnocením +10:
No k těm počtům bych přihodil i nějaký peníze za desku, ne každá zvládne 250 W, pořádné chlazení a taky silnější zdroj.
Komentář z 26.10.2023 s hodnocením +7:
Asi máte jinou verzi SHW, ale já tam nějakou zmínku o ­"srovnatelném­" Androidu nevidím. Jen čtu uživatelé Androidu.
Taky asi budou na vině operátoři. Když vám dají každý 2 roky zadarmo k tarifu telefon. Takže uživatel Androidu si koupí ­/ dostane nový telefon a nic neřeší, ale applista když hned nemá svůj nový telefon tak se strhne na netu hysterie jakto že telefony nejsou skladem když už ho platili v předobjednávce a já ho chci hned atd..... Tak asi právě z tohodle chování mají androisti z applistů srandu. Jiank už m mám Androida 3 rokem u kterého jsem ani neměnil baterku.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 17.6.2024 s hodnocením +1:
A toto je co? ­" Nakonec je tu ještě pevný disk Ultrastar DC HC690. V tomto případě jde o jednotky využívající technologii UltraSMR a OptiNAND s kapacitou až 32 TB. ­"
Komentář z 26.10.2023 s hodnocením +1:
No jak píšeš teď to nemá cenu měnit. Ale dřív před patlafounama a začátkem patlafounů to smysl mělo. S posledním telefonem co jsem dostal jsem to udělal tak, že jsem ho prodal kolegovi v práci, protože potřeboval na Vánoce dárek pro synovce. :­-)
Komentář z 25.2.2021 s hodnocením +1:
Název desky už opravili na ASUS X570 ROG Crosshair VIII Hero. Asi kdyby dali ten disk do slotu na desce, který je přímo připojený na linky z procesoru tak by jim asi ten správný výsledek nevyšel. :­-­) To asi muselo dát práci najít aspoň jeden test aby porazili Ryzen o 11% :­-)