Středověká řežba For Honor od Ubisoftu brzy nabídne betu

Středověká řežba For Honor od Ubisoftu brzy nabídne betu
, , aktualita
Ubisoft vydal nový trailer pro svou hru For Honor, která nám umožní bojovat za území na straně rytířů, Vikingů a samurajů. Vedle toho se dozvíme, jaký hardware si máme připravit a že se můžeme těšit na chystanou betaverzi.
K oblíbeným
reklama
For Honor bude patřit mezi tzv. akční hack'n'slash tituly, takže půjde o hru specializující se na chladné zbraně, které bude třímat v rukách jedna ze tří bojujících skupin. Vedle kampaně pro jednoho hráče se chystá i online multiplayer. Samotný systém soubojů je zde označován jako Art of Battle a znamená, že pokud hráč potká někoho silnějšího, koho už nemůže bez mrknutí oka zkosit, hra se přepne do soubojového režimu. V něm už si budeme vybírat, jak bude postava útočit, přičemž tu bude záležet na slabých místech oponenta, zvolení správné pozice k útoku i obraně a využití speciálních schopností. Je zřejmé, že právě na provedení Art of Battle bude úspěch této hry do velké míry závislý.

Nyní Ubisoft přichází s podrobnými specifikacemi, které se týkají minimálních a doporučených sestav. Co se týče minimální konfigurace, ta má stačit na hraní v 720p při 30 FPS, což bude chtít Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 nebo srovnatelné CPU, dále 4 GB RAM a grafiku úrovně Nvidia GeForce GTX950 / GTX1050 AMD Radeon R9 370 / RX460 se 2 GB RAM. Pro hraní v 1080p při 60 FPS budeme potřebovat Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 nebo podobný procesor, 8 GB RAM a GTX970/GTX1060 či R9 380/RX470 také alespoň se 2 GB paměti, což v této třídě pochopitelně není žádný problém.


Ubisoft se také chystá tuto hru dobře vyladit pro gamepady konzolí Xbox 360, Xbox One (Elite) či PS4 a dále také pro Steam Controller či OUYA. To ostatně není překvapivé vzhledem k očekávanému hernímu systému, který by měl dle popisu vypadat podobně jako klasické mlátičky, kde se široce využívají různá komba.

Pokud máte zájem, můžete se přihlásit jako betatesteři, kteří si budou moci tuto hru vyzkoušet už 26. ledna. Finální verze bude do světa vypuštěna na Valentýna (14. února), což je bezesporu velice vhodné datum pro takový titul.

Zdroj: Ubisoft

reklama
Nejnovější články
Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise
Microsoft je další společností, která se chce podílet na vývoji autonomních vozů. Své síly spojí s projektem Cruise, za kterým stojí automobilka General Motors a spolupracuje např. i s japonskou Hondou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds
Nedávno jsme se dozvěděli o velkém hacku serverů firmy SolarWinds, která pak nevědomky přibalovala ke své aplikaci Orion malware. Stejná skupina hackerů napadla i systémy společnosti Malwarebytes.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition
NVIDIA se opravdu nechystá vypustit do světa svou vlastní verzi karty GeForce RTX 3060 Founders Edition, takže tu budou pouze modely od AIB partnerů této společnosti. Můžeme se také ptát, jestli vůbec bude platit stanovená cena.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku
Intel už se chystá vrhnout na trh generaci Rocket Lake-S pro desktopy a chystá také Tiger Lake-H s osmi jádry pro notebooky, ovšem poté by se po delší době už měla na trhu sejít společná mobilní i desktopová generace, Alder Lake.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi? Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi?
Neinformovaný zákazník by z označení prodávaných procesorů mohl mít pocit, že jejich TDP bude odpovídat skutečné spotřebě, jenomže to neplatí ani u Intelu a v podstatě ani u AMD. Nyní ale bude řeč právě o Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek24 komentářů