reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

suda

Registrace: 2.8.2018
Komentářů: 13, score 3.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 14.10.2019 s hodnocením +10:
Ty jsi taky blb viď, v článcích o steamu píšeš jak je dobře že je tu epic aby byla konkurence a tady podporuješ monopol. Inteligence dnešní mládeže opravdu upadá.
Komentář z 11.7.2019 s hodnocením +4:
To co píšete je přece blbost, když si někdo bude kupovat starší procesor tak pochybuji že bude utrácet za novou desku. Mě osobně deska stačila na dva až tři procesory. Chcete říct že nutnost nové desky při koupi nové procesoru výrobci chipsetu nevydělá peníze navíc?
Komentář z 4.9.2018 s hodnocením +3:
ale ty testy jsou bez RT v článku se psalo o 60FPS s RT

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.4.2020 s hodnocením +1:
Ano pravda je že ecoboost od fordu je asi v dnešní době to nejlepší co se dá koupit ale i tak je to podle mě motor do fiesty a né do velkého fokusu. Spotřeba atmosférického 2,0 oproti 1.0 ecoboostu ve Focusu kombi je v průměru lepší. A když vezmu v potaz katastrofální motory TSI je to se spotřebou ještě horší a s životností také.
Komentář z 11.4.2020 s hodnocením +1:
Článek o spotřebě jsem četl ale bohužel je až moc obecný, jediná reálná možnost kdy bude spotřeba nízká je u malých aut s manuální převodovkou a pojedu podle příručky výrobce ale problém je že tyto maloobsahové motory cpou do velkých SUV s automatem. Tam nastává sakra velký rozdíl ve spotřebě mluvím z vlastní zkušenosti.

PS: jezdit s autem a řadit podle šipek na palubce je ten nejhorší zážitek, zajímavé je že stejné auto se stejným motorem ale v automatu motor tak nepodtáčí
Komentář z 19.11.2019 s hodnocením +2:
A kdo vám vnucuje číst komentáře, když se vám to nelíbí tak je nečtěte.