www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent přináší heslem chráněné flash disky

, , aktualita
Společnost Super Talent odhalila své nejnovější flash disky DataGuardian, které jsou chráněny pomocí hesla a také mají blokovat útoky pomocí malware. Zpráva však konkrétně neříká, pomocí čeho konkrétně jsou data chráněny. Disk má však vlastní...
K oblíbeným
reklama
Společnost Super Talent odhalila své nejnovější flash disky DataGuardian, které jsou chráněny pomocí hesla a také mají blokovat útoky pomocí malware. Zpráva však konkrétně neříká, pomocí čeho konkrétně jsou data chráněny. Disk má však vlastní firmware s aplikací pro jeho odemčení, kterou tedy nelze prostým formátováním smazat a nepotřebuje zvláštní oddíl. Po odpojení z počítače se také automaticky zamkne.


Data Guardian má kovovou schránku, vysunovací konektor, je kompatibilní s USB 2.0 a přichází v 4GB, 8GB a 16 GB kapacitách. O rychlostech se zpráva nezmiňuje, ale dle videa bude zapisování na něm probíhat rychlostí kolem 4 MB/s.

O ceně ani příchodu na trh se prezentace nezmiňuje.

Zdroj: TCM

reklama
Nejnovější články
AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync
Společnost AOC si připravila trojici nových monitorů série E2, které sice vyloženě nepatří mezi herní modely, ale i tak všechny podporují Adaptive-Sync, čili primárně FreeSync. Jde o 31,5" a 34" panely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 % Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 %
Z nové tiskové zprávy se dozvídáme, že Folding@home získává přímou podporu technologie NVIDIA CUDA, z čehož si můžeme slibovat výkonnostní bonus mezi 15 a 30 procenty. Vyšší výkon tak bude k dispozici i pro hledání léku na Covid-19. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000 Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000
Dosud jsme se věnovali mnohým z výrobců grafických karet, kteří mohou mít problémy s napájením a stabilitou RTX 3080 i RTX 3090. Mluví se ale především o RTX 3080 a nyní tu máme reakci dosud opomíjeného Gigabytu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Test Digital Foundry: hry pro Xbox One X na nových Series X fungují skvěle Test Digital Foundry: hry pro Xbox One X na nových Series X fungují skvěle
Server Digital Foundry se už mohl zaměřit na testy konzole Xbox Series X, která začala být rozesílána recenzentům. Ti tak budou mít před listopadovým vypuštěním na trh opravdu dost času na to, aby se s ní seznámili. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další kryptoměnový hack: z burzy KuCoin zmizely prostředky za 150 mil. USD Další kryptoměnový hack: z burzy KuCoin zmizely prostředky za 150 mil. USD
Zabezpečení většiny kryptoměnových burz je značně nedokonalé. Hacky se stávají téměř pravidelně a máme zde další oběť. Tou je kryptoměnová burza KuCoin, které hackeři úplně vyluxovali všechny "hot wallets".
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář