www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent uvádí flash disk pro Windows To Go

Super Talent uvádí flash disk pro Windows To Go
, , aktualita
Super Talent si pro nás připravil nový flash disk s rozhraním USB 3.0, který dostal jednoduché označení RC8 (či celkové USB 3.0 Express RC8) a byl již certifikován pro využití s funkcí Windows To Go nového OS Windows 8 Enterprise. Ta nám...
K oblíbeným
reklama
Super Talent si pro nás připravil nový flash disk s rozhraním USB 3.0, který dostal jednoduché označení RC8 (či celkové USB 3.0 Express RC8) a byl již certifikován pro využití s funkcí Windows To Go nového OS Windows 8 Enterprise. Ta nám umožní na flash disk uložit operační systém a bootovat jej na libovolném kompatibilním počítači.

Těšit se můžeme na velmi slušný výkon poskytnutý kontrolerem SandForce. Konkrétně to je až 270 MB/s při čtení a 240 MB/s při zápisu, čímž Super Talent bezpečně překračuje požadavky na SSD pro Windows To Go. Nicméně dále se chlubí svým "Enterprise Level Provisioning" s hodnotou 27 procent, což má výrazně prodloužit životnost a i díky tomu může výrobce nabídnout pětiletou záruku.

Nicméně ve skutečnosti to není nic úžasného, když to znamená, že více než čtvrtina kapacity, kterou si samozřejmě zaplatíme, je rezervována jako záloha pro nahrazení defektních paměťových buněk. Úžasné pak je, jak nám to výrobce neváhá předkládat jako výhodu.

Super Talent RC8 budou k dispozici v kapacitách 32, 64 a 128 GB. Ty se pochopitelně ve výsledku sníží o oněch 27 %.

Zdroj: TZ Super Talent
reklama
Nejnovější články
Turecko má bojový dron Songar s kulometem Turecko má bojový dron Songar s kulometem
Turecko vyvinulo nový armádní dron Songar, který dokáže plnit nejen průzkumné funkce, ale i bojové. Je totiž vybaven kulometem, který dokáže vystřelit až 200 dávek nábojů. Navíc má být velmi přesný.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře