www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent uvádí flash disk pro Windows To Go

Super Talent uvádí flash disk pro Windows To Go
, , aktualita
Super Talent si pro nás připravil nový flash disk s rozhraním USB 3.0, který dostal jednoduché označení RC8 (či celkové USB 3.0 Express RC8) a byl již certifikován pro využití s funkcí Windows To Go nového OS Windows 8 Enterprise. Ta nám...
K oblíbeným
reklama
Super Talent si pro nás připravil nový flash disk s rozhraním USB 3.0, který dostal jednoduché označení RC8 (či celkové USB 3.0 Express RC8) a byl již certifikován pro využití s funkcí Windows To Go nového OS Windows 8 Enterprise. Ta nám umožní na flash disk uložit operační systém a bootovat jej na libovolném kompatibilním počítači.

Těšit se můžeme na velmi slušný výkon poskytnutý kontrolerem SandForce. Konkrétně to je až 270 MB/s při čtení a 240 MB/s při zápisu, čímž Super Talent bezpečně překračuje požadavky na SSD pro Windows To Go. Nicméně dále se chlubí svým "Enterprise Level Provisioning" s hodnotou 27 procent, což má výrazně prodloužit životnost a i díky tomu může výrobce nabídnout pětiletou záruku.

Nicméně ve skutečnosti to není nic úžasného, když to znamená, že více než čtvrtina kapacity, kterou si samozřejmě zaplatíme, je rezervována jako záloha pro nahrazení defektních paměťových buněk. Úžasné pak je, jak nám to výrobce neváhá předkládat jako výhodu.

Super Talent RC8 budou k dispozici v kapacitách 32, 64 a 128 GB. Ty se pochopitelně ve výsledku sníží o oněch 27 %.

Zdroj: TZ Super Talent
reklama
Nejnovější články
Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir
Sotva se objeví jedna generace procesorů, už se řeší ta následující a mnohdy i ta další. Nyní tu máme první zmínky o procesoru AMD Ryzen 7 5700U, který se objevil v uniklém benchmarku. Výsledky ale nejsou moc povzbudivé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux
Už v červnu minulého roku se hovořilo o tom, že by se mohla objevit verze prohlížeče Edge také pro operační systém Linux. Nemělo by to dlouho trvat a měla by být uvolněna první betaverze nového browseru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou? Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou?
Společnost NVIDIA by v dohledné době měla na trh vypustit také čistě pracovní grafické karty řady Quadro, které budou založeny na čipech rodiny Ampere. Zatím se objevila jedna, a to RTX A6000. Jaká je?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K? NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K?
NVIDIA ve své prezentaci nové generace herních karet ukázala také záběry z hraní v rozlišení 8K, na což se nyní zaměřili populární youtubeři Marques Brownlee a Linus z Linus Tech Tips. Jak se na dnešní možnost hrát v 8K dívají oni?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou
HP se přizpůsobuje době koronavirové, která nahrává práci z domova nebo v menších kancelářích. Výrobce proto představil malé desktopy vybavené převážně procesory AMD, ale také monitory či tiskárny.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik