www.svethardware.cz
>
>
>
>

Synology DiskStation DS414 a DS114 pro podnikatele

Synology DiskStation DS414 a DS114 pro podnikatele
, , aktualita
Společnost Synology si připravila nejen nový multimediální NAS DS214play, ale také dva větší modely DiskStation DS414 a DS114. Určeny jsou především pro malé podnikatele, jimž nabídnou slušný výkon a kapacitu jednoho nebo čtyř pevných disků....
K oblíbeným
reklama
Společnost Synology si připravila nejen nový multimediální NAS DS214play, ale také dva větší modely DiskStation DS414 a DS114. Určeny jsou především pro malé podnikatele, jimž nabídnou slušný výkon a kapacitu jednoho nebo čtyř pevných disků.

Synology DiskStation DS414 je ten větší pro čtyři disky a obsahuje dvoujádrový procesor na 1,33 GHz s vlastním FPU, 1 GB paměti RAM, dvěma gigabitovými Ethernety a dvěma porty USB 3.0. Díky dvěma RJ-45 dokáže po dvou kabelech (Link Aggregation) přenášet data rychlostí až 207 MB/s při downloadu a 136 MB/s při uploadu, a to v konfiguraci disků v poli RAID 5. V jiném případě může jedno rozhraní posloužít pro případ výpadku toho druhého jako záloha.

Synology DiskStation DS114 je malý model pro jeden disk, jeho maximem je 108 MB/s při downloadu a 72 MB/s při uploadu. K dispozici má 512 MB RAM a slibuje celkově dvojnásobný výkon v porovnání se svým předchůdcem. V jeho výbavě jsou mimochodem také dva porty USB 3.0.

Oba NAS servery běží s operačním systémem DiskStation Manager (DSM) 4.3, který nabídne mnoho funkcí a podporu řady aplikací. DiskStation DS414 i DS114 jsou již na trhu k dispozici, ovšem v obchodech dle Heureky ještě nejsou.

Zdroj: TZ Synology
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře