www.svethardware.cz
>
>
>
>

Synology představil NAS systém DiskStation Manager 4.3

Synology představil NAS systém DiskStation Manager 4.3
, , aktualita
Synology si připravil další verzi svého operačního systému DiskStation Manager pro NAS DiskStation a RackStation. Ten tak má být již dostupný ve verzi 4.3, a to zhruba pět měsíců po uvedení verze DiskStation Manager 4.2. Dle CEO společnosti...
K oblíbeným
reklama
Synology si připravil další verzi svého operačního systému DiskStation Manager pro NAS DiskStation a RackStation. Ten tak má být již dostupný ve verzi 4.3, a to zhruba pět měsíců po uvedení verze DiskStation Manager 4.2.

Dle CEO společnosti Synology má nová verze přinést technologie, které byly dříve dostupné pouze velkým společnostem. Plně podporuje technologii Windows Offloaded Data Transfer (ODX) pro rychlejší kopírování a přesunování souborů, dále tu je Synology LUN rovněž pro rychlejší (až 20x) kopírování souborů.

Dále tu je také podpora SSD TRIM, Synology High Availability (SHA) zjednodušující správu clusteru, Speed Limit Scheduler zjednodušující správu uživatelů a skupin nebo podpora HFS+, NSFv4, Windows DFS links a Symbolic Link, které vylepšují kapacitu sdílení souborů.

Nová Cloud Station zde umí selektivní synchronizaci nebo ukládání historických verzí, čímž má zvýšit svůj výkon až o 30 procent a rovněž má plnou podporu OS Linux. Mail Server je zase zabezpečený pomocí ClamAV Antivirus (Essential), novými nástroji proti spamu a také funkcí Auto Bcc.

Více informací naleznete na webu výrobce (viz zdroj). Nový systém je vhodný pro NAS servery DiskStation a RackStation řady x10 a novější.

Zdroj: TZ Synology
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek