reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Synology vypouští do světa 2diskový NAS DS713+

6.11.2012, Jan Vítek, aktualita
Synology vypouští do světa 2diskový NAS DS713+
Firma Synology si připravila další dvoudiskový NAS, a to model DiskStation DS713+, který může v případě potřeby spolupracovat s expanzním modulem DX513, aby celkově nabídl až 28 TB úložného prostoru. Dle výrobce byl DX713+ postaven tak,...
Firma Synology si připravila další dvoudiskový NAS, a to model DiskStation DS713+, který může v případě potřeby spolupracovat s expanzním modulem DX513, aby celkově nabídl až 28 TB úložného prostoru. Dle výrobce byl DX713+ postaven tak, aby uživateli šetřil čas, takže bychom se měli dočkat především snadného nastavení. Dále nám umožní spojit síly dvou ethernetových rozhraní pro dosažení vyššího průtoku dat a také nabídne rozhraní USB 3.0 pro rychlé připojení externích disků, flash disků, apod.

DiskStation DS713+ dále nabídne svou Cloud Station pro synchronizaci dat mezi jeho lokálním úložištěm a online serverem, k čemuž nebude zapotřebí zajistit port forwarding, takže ani veřejná IP by neměla být vyžadována. Pak tu je vylepšené Package Center pro instalaci softwarových rozšíření od Synology a partnerů, vylepšené řízení uživatelských účtů s možností prioritizace a nastavení různých omezení pro uživatele, skupiny, a to pro každou službu zvlášť.

Co se týče podpory služeb a jiných rozšíření, je tu VMware vSphere 5 včetně VAAI, domény ADS pro až 100000 uživatelů a skupin, podpora ACL pro nastavení oprávnění ve stylu NTFS až na úrovni souborů (k dispozici je příslušný editor) a díky Surveillance Station 6 můžeme připojit až 20 IP kamer najednou.

Zdroj: TZ Synology
reklama