reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

T-Mobile a Sunnysoft uvádí portálové řešení mAgent.cz

15.10.2004, Petr Hájek, článek
T-Mobile a Sunnysoft uvádí portálové řešení mAgent.cz
Společnost T-Mobile ve spolupráci s českou softwarovou firmou Sunnysoft uvádějí na trh nový produkt - portálové řešení mAgent.cz s klientskou aplikací Sunnysoft mAgent Go&Sell. Řešení je určeno zejména středním a menším firmám, které chtějí využívat výhod mobilní komunikace s prodejním týmem a jednotlivými obchodními zástupci v terénu. Řešení je primárně určeno pro sběr objednávek a přímý prodej z vozu.
Firmy nebudou nuceny realizovat implementaci, pořizovat si serverové technologie, ale mohou plně využívat server a aplikaci v prostředí internetového prohlížeče. Uspoří tak mnoho prostředků a času. Produkt je uváděn na trh ve chvíli, kdy je již ve fázi reálného testovacího provozu.

Jan Sedláček, vedoucí oddělení mobilních řešení, k projektu říká: „Byli jsme motivováni snahou přijít s řešením pro menší firmy, umožnit jim využívat vyspělé technologie a udělat to způsobem, který firmám přinese jistotu, že to, co požadují, systém splní. Proto jsme přišli s myšlenkou prvních šedesát dní využívání celého systému zcela zdarma. Věříme, že potenciální zákazníci tento přístup ocení. Navíc zákazník ušetří dva až šest měsíců času, který by strávil implementací, a řádově stovky tisíc korun za implementaci a pořízení licencí. Jsme rádi, že jsme mohli na přípravě řešení spolupracovat s T-Mobile, který je inovativním telekomunikačním operátorem. Spolupráce s tak dobrým týmem je pro nás příjemnou zkušeností. Od této chvíle je mobilní řešení dostupné i těm nejmenším firmám.“

Pavel Dolejš, ředitel prodeje nehlasových služeb a služeb s přidanou hodnotou společnosti T-Mobile, dodává: „Pomalu, ale jistě mizí složité papírování, a např. data od regálu do skladu se jednoduše posílají po síti T-Mobile. To samozřejmě uspoří nejen čas, ale současně se výrazně sníží i chybovost informací. Mobilita je nejen trendem, ale také čím dál více vyhledávaným obchodním nástrojem. Pro aplikaci mAgent Go&Sell jsme navíc připravili nabídku, která přinese zákazníkovi výrazné úspory. První dva měsíce užívá službu bezplatně, a pokud po této době prokáže, že k přenosu dat využívá sítě T-Mobile, platí za službu o 40 % nižší nájemné. T-Mobile spolupracuje pouze s partnery, kteří konečnému zákazníkovi přinesou vždy to nejefektivnější a nejjednodušší řešení. Naše zkušenosti ukazují, že Sunnysoft taková řešení nabídnout umí.“

Portálové řešení je primárně určeno firmám, které mají do deseti obchodních zástupců. V principu funguje tak, že se po registraci na www.magent.cz uživatel přihlásí, instaluje si aplikaci na svoje PDA nebo komunikátor typu MDA II a po nakonfigurování může jít prodávat. Má k dispozice veškeré informace o produktech, zákaznících a může kdykoliv komunikovat s portálem - tudíž se zázemím své firmy. Produkt je detailněji představován na Invexu 2004.
Zdroj: Invexové tiskové zprávy
reklama